Aim yeteneği isteyen oyunlar hangileri?

Günümüzde tüm FPS oyunları denilebilir aslında, ama Zula gibi Oyunlar'da çaba gerekmiyor çünkü Zula'da spray denen bir şey yok. Konuya göre, en zor oyunlardan biri CS:GO'denilebilir çünkü günümüzün e-sporcuları bile aim hataları yapıyor, şu anki oyun Valorant CS'ye göre daha kolay olsa da yine de aim, spray, strateji gereken oyunlardan biri. PUBG'de en zor spray, aim gerektiren oyunlardan biri.

Kendinden soğudugum oyun olan CS:GO.
Ayrıca Valorant, BF5, Pubg...
İşte nerdeyse her FPS oyunu aim gerektiriyor,
Ama mekanikleri degişiyor: CS:GO'da 30 mermiyi spray yapabilirken Valorant'ta 10 mermiden sonra mermiler başka map'lere gidiyor.
Ayrıca aim'in yanında biras da taktik, bazen daha çok taktik.

NMRİH, L4D2, KF2 Al merakın gitsin paşa. Online oyun dediğin yardımlaşmalı bir şekilde bir amaca ulaşma biçiminde olmalı benim görüşüm bu. Pat pat karşı takıma sıkma değil.
Zaten böyle. O dediğin düşün ranklarda oluyor. Yüksek ranklarda bir takim gibi beraber oynamazsaniz win alamıyorsunuz. Ayrıca offline NPC vurmak beni tatmin falan etmiyor.

Zaten böyle. O dediğin düşün ranklarda oluyor. Yüksek ranklarda bir takim gibi beraber oynamazsaniz win alamıyorsunuz. Ayrıca offline NPC vurmak beni tatmin falan etmiyor.
Ona offline NPC değil PVE deniyor. Zevkler tartışılmaz. İki insanın birbiriyle çarpışması yerine birlik olup zombi istilasında kurtulmaya çalışması çok daha mantıklı ve daha iyi bir iş. İlla zombi istilası olmak zorunda değil her türlü ilginç konu olur. Örnek olarak DBD.

Ona offline NPC değil PVE deniyor. Zevkler tartışılmaz. İki insanın birbiriyle çarpışması yerine birlik olup zombi istilasında kurtulmaya çalışması çok daha mantıklı ve daha iyi bir iş. İlla zombi istilası olmak zorunda değil her türlü ilginç konu olur. Örnek olarak DBD.
Dediğim gibi hocam beni tatmin etmiyor sen seviyorsun oyna :). Sadece dedim yani hepsi takım mantığı uzerine kurulu. Yoksa feeder denen kitle olusmazdi galiba. Ben PVP seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı