Aim'i koldan alma

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Selamlar Aim'i koldan alan arkadaşlar sizlere bir sorum var. Valorant için 800DPI-0, 35 sens ile oynuyorum. Hareketlerimde biraz geç kalıyorum. Arkaya dönme veya uzak noktalara çevirme gibisinden. Sizler bu tür sıkıntılar yaşıyor musunuz? Yoksa idare ediyor musunuz?

Valorant sens ayarım 1600DPI 0.1 sens ve Mouse'umun durduğu yer bayağı geniş olduğundan hızlıca rahatça dönebiliyorum. Arkama dönme, 360 atma gibi şeylerde kolumu biraz havaya kaldırsam da rahatça dönüyor.

Ben idare ediyorum CS üzerinden anlatayım oyuna ilk başladığımda 1600 DPI 1.2 sens oynuyordum. Oynadıkça kullandığım sens fazla gelmeye başladı düşüre düşüre en son 800DPI 0.70 senste kaldım. Söyleyeceğim şeyde, rahat ettiğiniz Sens'de oynayın.

CS'de 800'e 1.2 oynuyorum ve hayır, reflekslerim gayet de kuvvetli.

Alanınız büyük mü?

Valorant sens ayarım 1600DPI 0.1 sens ve Mouse'umun durduğu yer bayağı geniş olduğundan hızlıca rahatça dönebiliyorum. Arkama dönme, 360 atma gibi şeylerde kolumu biraz havaya kaldırsam da rahatça dönüyor.

Benim de geniş lakin biraz zorlanıyorum.

Ben idare ediyorum CS üzerinden anlatayım oyuna ilk başladığımda 1600 DPI 1.2 sens oynuyordum. Oynadıkça kullandığım sens fazla gelmeye başladı düşüre düşüre en son 800DPI 0.70 senste kaldım. Söyleyeceğim şeyde, rahat ettiğiniz Sens'de oynayın.

Bu hassasiyeti çok seviyorum bayağı rahat geliyor ama böyle sıkıntılar yaşabiliyorum.

Alanınız büyük mü?

Benim de geniş lakin biraz zorlanıyorum.

Bu hassasiyeti çok seviyorum bayağı rahat geliyor ama böyle sıkıntılar yaşabiliyorum.

Benim mouse pad üzerindeki alanım çok geniş 30x70 mouse pad im var klavye mouse pad in 1/3'ünü kaplıyor. O yüzden pek sıkıntı yaşamıyorum.

Geri
Yukarı