Aimimi nasıl geliştirebilirim?

Kesinlikle katılıyorum. Sırf bu yüzden oyunu bırakmış birisiyim. Adam anneme babama küfür ediyor resmen. Diğerleri de destek çıkıyor. Daha fazla sinir krizine girmemek için oyunu bıraktım.

Evet maalesef böyle bir kitle TR serverında fazlasıyla bulunuyor bu yüzden genelde Online FPS oyunları tercih etmem herkes kazanmayı kafasına takmış durumda.

Fark etmez. Amaç birinci olmak değil. Headshot oranını geliştirmek. Eğer iyi HS atmaya başlarsanız, karşınızdaki Odin'leri ağlatırsınız. Genelde hile falan demeye başlıyorlar :)

Dediğiniz doğru ancak Odin çekenler ve troll oynayanlar hem insanı oyundan soğuturken bir yandan da sinirlendiriyor psikolojik olarak da etkiliyor yabancı serverlar daha mantıklı gibi bir tık bana göre.

Koşarak peekleyenlerden ve odin alanlardan dolayı dm'de pek ısınmanız mümkün değil.
Dediğiniz doğru ancak Odin çekenler ve troll oynayanlar hem insanı oyundan soğuturken bir yandan da sinirlendiriyor psikolojik olarak da etkiliyor yabancı serverlar daha mantıklı gibi bir tık bana göre.
Buna katılmıyorum. Bronz 2den altın 2ye yükseldim. Ölümsüzlük 1600 arkadaşım var. Bana bu tekniği öğreten oydu. Daha sakin oynamam gerektiğinide. (Kendimi boostlatmadım. Beraber derecesiz harici oyun oynamıyoruz.) Fark ettiğim ilk şey koşarak peekleyenleri ve odin çekenleri uzak mesafeden kolayca vurabildiğim oldu tek tek ateş etmeyi öğrenince. Ayrıca flicklerim daha düzgün ve tutarlı olduklarından koşarak geçenleri vurmaya çalışırken fareyi bir Asya'ya bir Avrupa'ya sallamıyorum. Tabii ki kaçırdığım vuruşlar oluyor, e o kadarı da olsun artık. E-Spor oyuncuları bile vuruş kaçırıyorlar. Hem de turnuvalarda.

Buna katılmıyorum. Bronz 2'den altın 2ye yükseldim. Ölümsüzlük 1600 arkadaşım var. Bana bu tekniği öğreten oydu. Daha sakin oynamam gerektiğini de. (kendimi boostlatmadım. Beraber derecesiz harici oyun oynamıyoruz.) Fark ettiğim ilk şey koşarak peekleyenleri ve Odin çekenleri uzak mesafeden kolayca vurabildiğim oldu tek tek ateş etmeyi öğrenince. Ayrıca flicklerim daha düzgün ve tutarlı olduklarından koşarak geçenleri vurmaya çalışırken fareyi bir Asya'ya bir Avrupa'ya sallamıyorum. Tabii ki kaçırdığım vuruşlar oluyor, e o kadarı da olsun artık. E-spor oyuncuları bile vuruş kaçırıyorlar. Hem de turnuvalarda.

Moralinizi yüksek tutmanız ve sinirlenmemeniz güzel bir şey. Yükselmenizde büyük ihtimalle büyük etken oynamıştır. Ama maalesef bizim Türk milleti çoğunlukla çabuk sinirleniyor sizin gibi herkes kendine hakim olabilse aslında TR serverının da diğer serverlardan farkı kalmayacak sakinliğinizi takdir ettim.

Geri
Yukarı