AimLab'de Ruby olmak

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün AimLab adlı oyunu yükledim. Ruby IV çıktım. Skorlarım ve rankım iyi mi? Valorant'ta gümüş 1'de kalıyorum. Geliştirmem gereken şey aimim mi yoksa başka şeyler mi?

Ekran Görüntüsü (1).png

Bu AimLab herkeste farklı etkiler doğuruyor bence. Ben de bi 15 gün düzenli çalıştım hiç artısı olmadı dikkat etmeme rağmen. Sürekli Ölüm Maçı girmek daha faydalı gibime geliyor.

Hocam o nasıl oyun ? CS:GO'nun gelişmiş grafikli oyununa benziyor.
Grafikleri iyi değil. Tamamen aim antremanı tarzında bir oyun. Her açıdan gelişiyorsunuz.
Bu AimLab herkeste farklı etkiler doğuruyor bence. Ben de bi 15 gün düzenli çalıştım hiç artısı olmadı dikkat etmeme rağmen. Sürekli Ölüm Maçı girmek daha faydalı gibime geliyor.
Ben mouse hassasiyeti konusunda bazen sıkıntı yaşıyorum. Beynim koldan mı bilekten mi döneceğine tam karar veremiyor. Bu konuda antreman olarak baya yardımcı.

Grafikleri iyi değil. Tamamen aim antremanı tarzında bir oyun. Her açıdan gelişiyorsunuz.

Ben mouse hassasiyeti konusunda bazen sıkıntı yaşıyorum. Beynim koldan mı bilekten mi döneceğine tam karar veremiyor. Bu konuda antreman olarak baya yardımcı.
Oyunu oynarken bunları düşünmemek lazım. Ben bazen dirsekten bazen bilekten oynuyorum. Hassasiyet ayarlarınızı antrenman sırasında değil normal oyun içerisinden ayarlayın. Hassasiyet ayarlarınızı bulup, gün içinde oyunu düzenli şekilde oynarsanız aim de gelişir lig de yükselirsiniz.

Geri
Yukarı