Air fiber vs ADSL internet

CodeNameREAH

Decapat
Daha fazla  
Şu an ADSL internetimiz var ancak adamakıllı hız alamıyoruz Türk Telekom'dan internet kutusunda Air fiber diye bir şey gördüm sizce ne kadar mantıklı? Video falan izlerken kasmasın önemli olan o benim için.

Türk Telekom hattınız var ise mobil verinizi açıp hız testi yapın. Hız ne ise alacağınız kutu da aşağı yukarı aynı hıza sahip olacaktır.
Düzeltme: Türk Telekom internet kutusuyla karıştırmışım. Direkt ISS olarak sormussunuz. Firma hakkında bir bilgiye sahip değilim.

Son düzenleme:
Şu an ADSL internetimiz var ancak adamakıllı hız alamıyoruz Türk Telekom'dan internet kutusunda Air fiber diye bir şey gördüm sizce ne kadar mantıklı? Video falan izlerken kasmasın önemli olan o benim için.

TurkNet altyapı sorgulama gibi altyapı sorgulama sitelerinden altyapınızı sorgulayın altyapı kaç Mbps destekliyorsa ona göre geçin.

25 download 20 upload alıyorum

Daha önce taahütlü bir şekilde air fiber kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum bu çatıya koyacakları anten ücreti falan nasil olacak merak ettm

Anladım teşekkürler zaten avcıları kapsıyormuş sadece benim bulunduğun ilçeyi kapsamıyor air fiber o yüzden vazgeçtim:)

Geri
Yukarı