Air Force'un abartılıyor olması

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  
Bugün ayakkabı bakmaya Nike'a gittim ve Air Force serisini komple inceledim ve denedim. Ben ilk defa bu kadar sert bir taban gördüm, elim içine girmiyordu bile, ayağımda denedim ve hani sağdan soldan komple batıyordu. Ve gram rahat değildi, ayak sağlığı için tabanın biraz bile olsa yumuşak olması gerekir. Ayakkabı 1 cm bile bükülmüyordu. Dunk Low denedim ve o biraz daha yumuşak taban idi, sağdan soldan daha az batıyordu mesela. Ama yine de asla 4.000 TL'lik ayakkabı kalitesini hissettirmiyordu. O fiyattaki Adidas'lar öyle değil mesela, hepsi yumuşak mis gibi taban. Sokağa çık, herkes Nike Air Force takılıyor. Bunu nasıl giyiyorlar anlamadım gitti...

Son düzenleme:
Çoğunluk modelinden dolayı tercih ediyor, bende kullanıyorum dediğiniz kadar rahatsız bir ayakkabı olduğunu düşünmüyorum. Sertliği, yumuşaklığı kişiden kişiye değişir, çevremde yıllardır rahat bulduğu için alan insanlar var.

Çoğunluk modelinden dolayı tercih ediyor, bende kullanıyorum dediğiniz kadar rahatsız bir ayakkabı olduğunu düşünmüyorum. Sertliği, yumuşaklığı kişiden kişiye değişir, çevremde yıllardır rahat bulduğu için alan insanlar var.
Sertlik kişiden kişiye göre değişmez. Sert ise serttir, yumuşak ise yumuşak idir hocam.

Bunlardan bahsediyorsan evet bence de abartılıyor ve rengide berbat beyaz ayakkabı mı olur? Bunu giyenlerin bir de diğer popüler kültür öğesi JBL BT serisi.

1714588048527.png

Hocam Air Force gerçekten çok abartılan ayakkabılardan bir tanesi tabanı sert rahatsız oluyorsun bu benim kişisel görüşüm ama bence Air Force popüler kültür kölesi kişiler tarafından abartılan ve alınan bir ayakkabıdır.
Bugün denedikten sonra kesinlikle size katılıyorum.

Sertlik kişiden kişiye göre değişmez. Sert ise serttir, yumuşak ise yumuşak idir hocam.
Sertlik kavramı kişiden kişiye değişebilen bir kavramdır, örnek verecek olursam yatak markalarının ürettiği yataklarda sert, ortasert, orta, yumuşak tarzında kategorilerştirilir, ben orta sertlikte bir yatağı yumuşak bulurken sen bunu sert bulabilirsin. Konudan alakasız sadece örnek vermek için söyledim ayakkabı içinde aynısı geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı