Air Force'un abartılıyor olması

Airforce olarak aratırsan birçok rengi var zaten, az önce arkadaşta söyledi ya.

Air Forceun'da en çok abartılan rengi beyaz 10 kişinin 9'unda beyaz Air Force var. Rahatlık konusunda hayatım da bir kere bile giymediğim için bir şey diyemem. Ayakabıyı bildiğim şekilde eleştirdim

Arkadaşlar bazen insanlar bir eşyayı güzel bulduğu kendine yakıştırdığı içinde kullanabilir. Popüler kültürün kölesi olmakla bir alakası yok. Tasarım olarak gayet hoş bir ayakkabı her kombinin altına gidiyor. Aldım kullanıyorum ve popüler kültür kölesi değilim.

Arkadaşlar bazen insanlar bir eşyayı güzel bulduğu kendine yakıştırdığı içinde kullanabilir. Popüler kültürün kölesi olmakla bir alakası yok. Tasarım olarak gayet hoş bir ayakkabı her kombinin altına gidiyor. Aldım kullanıyorum ve popüler kültür kölesi değilim.
Hayır dostum sen popüler kültür kölesisin ve onlar çok marjinal insanlar. (!)

Neredeyse beyaz her ayakkabı her kombine gidiyor zaten hocam?

Maalesef orası öyle sanırsam ekonomi kaynaklı, çünkü o 9 kişinin 8'i çakma giyiyor. 😇☺️

Zaten çakma üretenler genelde hep beyaz veya nadirende siyah üretiyor 1.sınıf kalite replikalar zaten orijinalinin yarısı kadar fiyatta satılıyor şimdi.
1714588730011.png

Yeni konular

Geri
Yukarı