Air Jordan 1 high og royal reimagined alınır mı?

Xxknightxx43

Centipat
Daha fazla  
https://www.nike.com/tr/t/air-jordan-1-retro-high-og-yellow-ochre-ayakkabısı-BFqZfb/DZ5485-042 bunu almayı düşünüyorum fiyatına değer mi? Ben Jordan modellerini seviyorum ara sıra da basketbol oynuyorum koşu vesaire de yapıyorum. Sizin düşünceniz neler acaba? Bir de bunu Nike'den sipariş edeceğim 44 giyiyorum normalde bu modelin 45'ini vesaire mi alayım ne yapayım? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var hocam gayet rahat ama koşu için çok uygun olduğunu sanmıyorum. Kalıp olarak normal ne giyiyorsanız onu alın derim.

Baskette gider mi hocam bide rahatlığı vesaire nasıl parasına değer mi sizce ayrıca bu model yerine başka bir şey önerir misiniz?
Hocam bence fiyatına değer dış kaplaması yüzünden, ilk giydiğinizde pek rahat gelmeyecek ama 1 saat sonra cidden güzel oluyor. Basketbol için de gayet güzel hiç kaymıyor.

Hocam bence fiyatına değer dış kaplaması yüzünden, ilk giydiğinizde pek rahat gelmeyecek ama 1 saat sonra cidden güzel oluyor. Basketbol için de gayet güzel hiç kaymıyor.
Yani ayaklarımı gayet rahatlatır rahat dimi bir de dediniz ya ilk 1 saat rahat gelmeyecek diye o her giyişimde mi öyle olacak ve dediğim gibi başka bi öneriniz yok dimi bu ayakkabının yerine eğer gerçekten bu bantlarda en iyisiyse onu sipariş edeceğim he sormayı unutmuştum ben 44 giyiyorum bunu kaç olarak sipariş etmemi önerirsiniz acaba?

Yani ayaklarımı gayet rahatlatır rahat dimi bir de dediniz ya ilk 1 saat rahat gelmeyecek diye o her giyişimde mi öyle olacak ve dediğim gibi başka bi öneriniz yok dimi bu ayakkabının yerine eğer gerçekten bu bantlarda en iyisiyse onu sipariş edeceğim he sormayı unutmuştum ben 44 giyiyorum bunu kaç olarak sipariş etmemi önerirsiniz acaba?
İlk 1 saat hocam. 44 olarak sipariş edin, başka bir önerim yok gayet de rahat.

Geri
Yukarı