AIR5442TR-VN modem Firmware güncelleme

Holstomer

Hectopat
Bu modemi fabrika ayarlarına almama rağmen Firmware sürümünde hiçbir değişiklik olmuyor. Otomatik yazılım güncelleştirmesi var fakat daha önce hiç güncellediğini görmedim. Yeni Firmware güncellemesi varsa güncellemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Güncel Firmware version: 1.11.0.2.

Firmware güncellemeli modemde ki açıkları kapatmak içindir herhangi bir siber saldırıya yakalanmamanız için gerekli olmadıkça müdahale edilmez zaten ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlamanız firmware sürümünü değiştirmez modemde yaptığınız değişiklikleri sıfırlar.

Firmware güncellemeli modemde ki açıkları kapatmak içindir herhangi bir siber saldırıya yakalanmamanız için gerekli olmadıkça müdahale edilmez zaten ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlamanız Firmware sürümünü değiştirmez modemde yaptığınız değişiklikleri sıfırlar.

Akşam saatlerinde ping jitter artışı ve hızda düşmeler oluyor belki düzelir diye Firmware güncellemesi yapayım dedim. Bu arada müşteri hizmetlerini aradım çok bir yararı olmadı. Vodafone net kullanıyorum.

Akşam saatlerinde ping jitter artışı ve hızda düşmeler oluyor belki düzelir diye Firmware güncellemesi yapayım dedim. Bu arada müşteri hizmetlerini aradım çok bir yararı olmadı. Vodafone net kullanıyorum.
VodafoneNet başlı başına kötü bir seçim zaten :( geçmiş olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı