Airfreyer tavsiyesi

Delphinus

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 13400F 2.5GHz 30 MB GPU: MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G Motherboard: MSI Pro B760M-P DDR4 4800MHz RAM: Goodram 2x8GB IRDM X 3200MHz CL 16 DDR4 SSD: MSI 500 GB Spatium M450 Gen4 X 4 M.2 2280 SSD (R 3600 MB /W 2300 MB) Crucial P5 Plus M.2 SSD 1TB (R 6000/W 6000)
Meslek
avukat
Arkadaşlar malum bekar hayatı çok zor geçiyor özellikle çalıştığım için pek de vakit bulamıyorum ve dışarıdan yemek söylüyorum çoğunlukla, dışarıda yemek gerçekten çok pahalı olmasının yanı sıra aynı zamanda sağlıksız. Bu yüzden onca parayı buraya akıtmak yerine hızlı yemek konusunda bana yardımcı olacak airfreyer önerilerinizi beklerim. Belli bir bütçe belirlemedim ama sanırım fiyat performanstan ziyade sağlık söz konusu olduğundan kaliteli bir makine olması daha iyi olacaktır. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dördü arasında kaldım. Xiaomi tavukları ve kızartmaları güzel yapıyor eksisi teflon olması. Cosori amerikan bir marka ve etleri biraz daha sulu bırakıyor ama eşit pişirme konusunda pek iyi değilmiş. Xiaomi karıştırma için uyarı veriyor sanırım bunlarda bu özellik yok. Ancak dual blaze modellerinde alttan da ısıtma olduğu için çift taraflı pişirme söz konusu haliyle karıştırmaya da gerek kalmıyor ancak fiyatı yüksek. Bunun dışında yerli üretim pirantech hazneyi borcam yaparak sağlık ve temizlik konusunda diğerlerine açık ara fark atıyor ayrıca o plastik kokusuyla teflonun uzun süreli kullanımlarında oluşacak zararların önüne geçilmiş gibi duruyor ancak fonksiyon özellikleri ve smart olmaması eksisi. Açıkçası derece ve pişirme süreleri birçok modelde ortak bunun çok belirleyici bir faktör olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Amazondan 5.5 ve Cosori 4.7 var bizde. Önce Cosoriyi almıştık sonra uygun fiyat olunca Bonsenkitchen aldık. Bonsenkitchen daha geniş diye diğerini iade edecektik sonra abimin evinde kullanırız diye düşündük.

Cosorinin üst paneli çok iyi. Uyarısının olması iyi. Haznesi 1 kişi için yeterli bence. Daha küçüklerini düşünmemek lazım. Hatta bir arkadaşıma daha aldırmıştım memnun kaldı.

Ancak Xiaominin 6L olanının fiyatı iyi gibi görünüyor. Bu arada hacimleri litre olarak belirtilse bile iç hacimleri değişebiliyor. Bir de sepetli ise daha da küçülebiliyor.

Cosori gayet iyidir. Eşit pişirmeme gibi bir durumun söz konusu olacağını düşünmüyorum mantık hepsinde aynı. Teflon olup olmaması sizin için önemliyse tabi ona göre tercih yapabilirsiniz. Cosori eski modele gerek var mı bilmiyorum sepet isteniyorsa belki olabilir onun dışında 4.7 daha iyi gibi panel vs.

Dual blaze'e gerek yok bence ki mantık olarak her türlü çevirmek gerekebilir diye düşünüyorum. Hatta bir yabancı kanalda göstermişlerdi.

Her ne kadar reklamlarındaki gibi hava alttan da giriyor mevzusu pek gerçeği yansıtmıyor bence yada o oranda yansıtmıyor. Philipsin sepeti telli olması belki bir miktar etkiler ama yani sonuç olarak çevirmeye mecbur kalıyoruz.

Yenilikçi bir tasarım olup airfryer'ın eksilerini tamamlayan bir cihaz görmüştüm ama onun da gücü yetersizmiş. Bence geliştirmeleri lazım bu tarz ürünler olmalı. Çünkü üst üste bindirmeyin mevzusu da kötü, çevirme mevzusu da aşılsa daha iyi olurmuş. Yani ürünü koy bitince al olsa daha da pratik hale gelir. Bu ürün öyle ama işte biraz yetersiz güçte demek ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada 170 dereceydi sanırım belli derecenin üzerine çıkartmayın diyorlar bu airfryerlar için. Bir doktor videosunu çekmişti.

Son düzenleme:
Airfryer bence bekar adama boş. Al bi tost makinesi, fırındada patates pişir tamamdır.

Geri
Yukarı