"Airplane mod hard blocked" hatası

Makaleler
1
Yer
/boot/efi
Selamlar. Bundan daha önceden çeşitli Linux dağıtımlarını kullandım. En son Hackintosh yüklerken dosyalarımı kaybettim ve diski tamamen sıfırlamak zorunda kaldım. Bunlardan sonra Hackintosh'u kaldırıp Linux yüklemek istedim ve ISO'yu yazdırdım, belleğime aktardım ve kurdum. Fakat Wi-Fi'yi açmaya çalıştığımda "Airplane mod hard blocked" hatasını alıyorum. Çeşitli çözümler denedim; örneğin BIOS güncellemek veya BIOS ayarlarını değiştirmek, çeşitli terminal komutları veya dağıtım değiştirmek ama hiçbiri işime yaramadı. Yardım edebilecek var mı?

Klavye üzerinde WiFİ tuşu var mı? Bazen ondan oluşabiliyor sorun. Bir de Windows yüklü mü, yüklüyse oradaki ayar buradakini etkiliyor olabilir.

Klavye üzerinde WiFİ tuşu var mı? Bazen ondan oluşabiliyor sorun. Bir de Windows yüklü mü, yüklüyse oradaki ayar buradakini etkiliyor olabilir.
Wi-Fi tuşuna bastığımda ekranda tepki veriyor ama uçak modu ne açılıyor ne kapanıyor ve Windows yüklü bende ondan şüpheleniyorum ama nasıl anlarım bilmiyorum.

Windows'un kapat tuşuna shift tuşu basılıyken tıklamayı dene. Böylece sistem tam olarak kapanabilir. Sonra Linux dağıtımını açmayı dene.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı