AirPods 2 için kılıf alınmalı mı?

efz.t

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam 1 hafta önce aldığım AirPods'u düşürdüm ve soyuklar olmuş üstü de çizik. Ne yapabilirim sizce kılıf mı alayım?

FE00477F-AEB3-4A58-A04F-E8069DA252E2.jpeg

Görüntü olarak çizilmişse sıkıntı yok ama rahatsız oluyorsanız almanızda fayda var.

Ben hiç bir cihazımda koruyucu, kılıf vs. şeyler kullanmadım kullanmayı da önermiyorum cihazın gerçek hissinden uzaklaştırıyor ve telefonunuz 2 telefon kalınlığına geliyor.
Kulaklık kutusundan ne gibi bir hissiyat bekliyorsunuz ?

Ben hiçbir cihazımda koruyucu, kılıf vs. şeyler kullanmadım kullanmayı da önermiyorum cihazın gerçek hissinden uzaklaştırıyor ve telefonunuz 2 telefon kalınlığına geliyor.

Bende sevmiyorum. Hem görünüşü için para verip sonra üzerini kapatıyorsun, bir manası kalmıyor.

Görüntü olarak çizilmişse sıkıntı yok ama rahatsız oluyorsanız almanızda fayda var.

Görüntü olarak çizik ama benim garip bir takıntım var ya mükemmel olacak ya da hiç olmayacak o yüzden kılıf almamda fayda var.

Bende sevmiyorum. Hem görünüşü için para verip sonra üzerini kapatıyorsun, bir manası kalmıyor.

Ama herhangi bir aksilikte o verdiğin paranın yarısı çöp olabiliyor da

Görüntü olarak çizik ama benim garip bir takıntım var ya mükemmel olacak ya da hiç olmayacak o yüzden kılıf almamda fayda var.

Orası var bir de. Ben dışarıya çıktığımda kılıf takıyorum ama evin içinde telefondan kılıfı çıkartıyorum. Biraz keyifini süreyim bare.

Kılıf neyi koruyor allah aşkına en son nokia lumia 625 cihazım ekran koruyucu varken ekranı kırılmıştı sonra bitirdim kullanmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı