AirPods (2. Nesil) vs FreeBuds 4 vs Galaxy Buds Pro

NecatiATALAY

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En fazla ~1300 TL'ye genellikle müzik dinlemek, arada dizi film izlemek ve Zoom, Teams vs. toplantılarına katılmak için hem dizüstü bilgisayarımla hem de telefonumla birlikte kullanmak için TWS kulaklık almak istiyorum. Normalde açık uçlu dediğimiz silikonsuz tasarımı olan bir kulaklık istiyorum ama Galaxy Buds Pro'nun da özellikleri gözüme diğer iki seçeneğe göre iyi gözüktü. Şu an biraz FreeBuds 4 yanlısı gibiyim. Başka önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Telefonum: Galaxy S9+
Laptopum: MSI Modern 15

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakiler eski nesilller ama yeni nesillerde aradaki farkı koruyacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakiler eski nesilller ama yeni nesillerde aradaki farkı koruyacağını düşünüyorum.
Videoda 2. Nesil AirPods ile ilk çıkan Galaxy Buds modelini karşılaştırmış ki dediği gibi arada 600 TL fark var. Ben Galaxy Buds Pro'dan bahsediyorum ki 2. Nesil AirPods ile fiyatları neredeyse eşit. Aradaki farkı koruyacağını düşünmüyorum.

Hocam telefonunuz samsung'muş. Bu yüzden buds pro'yu almanız yararınıza olacaktır bence kullaklığın tüm özelliklerinden yararlanabilmek için. Ben kendim de buds pro kullanıyorum. Çok iyi cihaz. ACN'yi açtıktan sonra dünya ile ilişkiniz kesiliyor resmen xD

Yeni konular

Geri
Yukarı