AirPods 2 tamiri için yer önerisi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Merhaba arkadaşlar,

AirPods 2 kulaklığımın bir tanesi artık daha az gitmeye başladı. Evden işe giderken yetmiyor örneğin şarjı. Genel bir araştırma yaptığımda tamiri ile alakalı pek bir yer bulamadım.
Sizlerin deneyimlediği veya bildiği bir yer var mıdır kulak içi kulaklığın bataryasını değiştirebilen? Problem şarj kutusunda değil, doğrudan kulaklığın kendi bataryasında.

Merhaba arkadaşlar,

AirPods 2 kulaklığımın bir tanesi artık daha az gitmeye başladı. Evden işe giderken yetmiyor örneğin şarjı. Genel bir araştırma yaptığımda tamiri ile alakalı pek bir yer bulamadım.
Sizlerin deneyimlediği veya bildiği bir yer var mıdır kulak içi kulaklığın bataryasını değiştirebilen? Problem şarj kutusunda değil, doğrudan kulaklığın kendi bataryasında.

Servisi yok mu hocam ?

Apple'ın kendi yetkili servislerine götürmenizi tavsiye ederim. Çok küçük oldukları için elle tamir edip toplaması daha zor. Başka yerde tamir yaptırırsanız birkaç ay kullandıktan sonra kulaklığınızın iki parçaya ayrıldığına falan tanık olabilirsiniz.

Apple servisine götürün bence. Bazen tek kulaklığı falan değiştirdiklerini duymuştum, belki size de öyle bir şey yaparlar.

Garantisi maalesef yok, kendi servisi ise tamir etmiyor bildiğiniz gibi. Verilen rakamlar ürünün kendisi fiyatında :) Bu sebeple alternatif bir tamir yöntemi arıyorum. Cevap veren herkese çok teşekkür ederim ayrı ayrı.

Onun bataryası çok zor bulunuyor. Bulunsa da Türkiyede vergiye tabi tutulut gümrükte. Bir tamircinin eline vardığında bedavaya yakın işçilik hakkı almalı ki tamiri size de uygun olsun. Onun için tamirini kimse yapmıyor. Belki yapan vardır ama fiyatı uygun olmayabilir

Geri
Yukarı