Airpods 2 vs Beats Studio Buds

Arada 400 TL gibi bir fark var ve kayda değer çok fark yok Beats alın benim tercihim.
Şarjı daha çok gider.

Arada çok fark var şarj süreleri, kullanım süresi, gürültü engelleme önemli özelliklerdir.
Ve attıgınız modellerde bunlar iyi değil Beats'e göre. Attıgım karşılaştırmaya bakarsanız Beats her şekilde önde.
Saçma bir karşılaştırma yapmışsınız.
Epey doğru bir karşılaştırma platformu değildir kulaklıklar için. Ben internette yerli ve yabancı "gerçek" karşılaştırmalara dayanarak diyorum.
75t'de ANC var bu arada. Son güncelleme ile gelmiş.
Epey telefonlarda bile eksik bilgi girebiliyor. Kimovil ve GSMArena var doğru düzgün siteler telefon için. Yabancı kaynaklar çoğunlukla daha kaliteli oluyor. Ama kulaklık için kesinlikle YouTube incelemesi izlenmeli.

Son düzenleme:
Merhaba ben de şu an AirPods 3 mi alsam Beats mı alsam diye düşünüyorum. Spor yapacağım müzik dinleyeceğim toplu taşımada dışarıya ses vermemeli. Şu an kulağımda AirPods1. nesil var sık sık kulağımı rahatsız ediyor.
Beats spor yaparken düşer mi? Su geçiriyor mu?

Samsung A52 telefon kullanıyorum. 2-3 yıl sonra IPhone'a geçeceğim. 2-3 yıl Android'de AirPods kullanma zahmetine girilir mi yoksa Beats alıp hem Android'de hem ileride iPhone ile sıkıntısız kullanırım diyorum. Doğru mudur? Ne önerirsiniz?

Ayrıca Apple eğitim indiriminden iPad yanına AirPods veriyor? Beats almak için sahibindenden satıp Beats almam gerekiyor.

Siz ne aldınız ne önerirsiniz

Geri
Yukarı