AirPods 2'de sağ kulaklığın şarjı sol kulaklıktan çabuk bitiyor

hedefpilotaj

Centipat
Daha fazla  
Yeni AirPods 2 aldım. 4.5 saat kullandıktan sonra fark ettim ki sağ kulaklığın şarjı 17 iken sol kulaklığın şarjı 28. Bu normal bir durum mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonu tek bir kulakliktan kullanabildigi icin normal.

Yeni AirPods 2 aldım. 4.5 saat kullandıktan sonra fark ettim ki sağ kulaklığın şarjı 17 iken sol kulaklığın şarjı 28. bu normal bir durum mudur?

Mikrofondan dolayı mikrofon kullanan taraf yani sağ taraf daha çok şarj tüketir bende yeni AirPods 3.nesil var ama onda öyle bir sorun yok.

Hocam peki hiç görüşme gerçekleştirmediğim, mikrofonu kullanmadığım zaman da belirli bir saatten sonra sağ kulaklığın şarjı sol kulaklıktan %10 küsur kadar az görünüyor. Bu normal midir?

Normal değil hocam. Paralel bir şekilde ikisinde de aynı düşmesi lazım artı eksi 1-2 oynuyor bende. Apple desteğe bağlanmanızı tavsiye ederim. Muhtemelen arkadaki düğmeden reset atmanızı söyleyecekler siz yine de bağlanın. Eğer reset işleminden sonra da devam ediyorsa bir iki kere daha reset atın yine olmadı garantiye verin. Çünkü benim AirPods'ta da kutu içindeyken şarj boşalması sorunu vardı birkaç kere reset attım evelsi senelerde yaşamıştım anca düzelmişti. IPhone'nun yazılım sürümünün dahi etkisi var bu şeylere yeni iOS güncellemesi geldiğinde de düzelebiliyor veya sorun olabiliyor. Yani bu kadar şeyi hemen garantiye vermeyin diye anlattım.

Normal değil hocam. Paralel bir şekilde ikisinde de aynı düşmesi lazım artı eksi 1-2 oynuyor bende. Apple desteğe bağlanmanızı tavsiye ederim. Muhtemelen arkadaki düğmeden reset atmanızı söyleyecekler siz yine de bağlanın. Eğer reset işleminden sonra da devam ediyorsa bir iki kere daha reset atın yine olmadı garantiye verin. Çünkü benim AirPods'ta da kutu içindeyken şarj boşalması sorunu vardı birkaç kere reset attım evelsi senelerde yaşamıştım anca düzelmişti. IPhone'nun yazılım sürümünün dahi etkisi var bu şeylere yeni iOS güncellemesi geldiğinde de düzelebiliyor veya sorun olabiliyor. Yani bu kadar şeyi hemen garantiye vermeyin diye anlattım.
Hocam dediğiniz gibi oldu. Apple destekteki arkadaş sorun için adıma dosya açtı. İlk önce airpodsu sıfırlamamı eğer sorun hala devam ederse yeniden bağlanıp sorunu belirtmemi istedi.

Hocam dediğiniz gibi oldu. Apple destekteki arkadaş sorun için adıma dosya açtı. İlk önce AirPods'u sıfırlamamı eğer sorun hala devam ederse yeniden bağlanıp sorunu belirtmemi istedi.

Tamam hocam sıfırlayıp deneyin bir de. Sorun devam ederse 2. olarak iPhone'nuz eski bir iOS sürümündeyse son sürüme güncelleyin son sürümdeyse de yeni sürüm gelene kadar bekleyin. Yazılımsal da olabilir. iPhone güncellenince AirPods'larda güncelleniyor dediğim gibi. Baktınız yine olmadı bir kere daha sıfırlayın. Yine olmazsa verin garantiye derim.

Geri
Yukarı