AirPods 3. nesilde ses az çıkıyor

Makaleler
2
Yer
Nürburgring
İyi sosyaller. Kullanmakta olduğum Apple AirPods 3th gen kulaklıktan az ses çıkıyor. Bunun sebebi kulaklığın hoparlörden değil de adını bilmediğim (işaretlediğim) yerden gelmesi.
Nasıl sesi hoparlöre verebilirim? Umarım anlatabilmişimdir, teşekkürler.

Veya mümkünse kulaklığın ayarlarını sıfırlamak da bir çözüm olabilir, fikirlerinizi merak ediyorum.
Screenshot 2023-10-08 235447.png

Benim Airpods'umda sağ kulaklıktan çok az ses geliyordu iPhone üzerinden aygıtı unut diyerek sıfırladım düzelmişti istersen deneyebilirsin eğer işe yaramazsa Apple destek ile iletişime geçmeni öneririm.

Normalde oralar gürültü engelleme için veya mikrofon için biliyorum. Oralardan ses gelmesi garipmiş.
Arkadaşın dediği gibi, Apple Support üzerinden Apple canlı desteğe sormak daha iyi olacaktır.

Normalde oralar gürültü engelleme için veya mikrofon için biliyorum. Oralardan ses gelmesi garipmiş.
Arkadaşın dediği gibi, Apple Support üzerinden Apple canlı desteğe sormak daha iyi olacaktır.

O kısmın üstündeki yerden de geliyor olabilir, tam emin değilim. Ancak ana hoparlörü ve arka tarafı karşılaştırdım, kesinlikle arka taraftan ses geliyor.

Screenshot 2023-10-09 001935.png
Screenshot 2023-10-09 001947.png

Buradalardan birinden geliyor ses.

Kulaklığı çok bilmediğim için doğru yanlış bir şey de söyleyemiyorum. Sadece yapmak istediğim şey, sesin ana hoparlörden çıkması.

Screenshot 2023-10-09 002237.png

İyi sosyaller. Kullanmakta olduğum Apple AirPods 3th gen kulaklıktan az ses çıkıyor. Bunun sebebi kulaklığın hoparlörden değil de adını bilmediğim (işaretlediğim) yerden gelmesi.

Veya mümkünse kulaklığın ayarlarını sıfırlamak da bir çözüm olabilir, fikirlerinizi merak ediyorum.
Eki Görüntüle 1971544
Aynı sorunu şu an yaşıyorum, problemi çözebildin mi?

Eki Görüntüle 1971544
Aynı sorunu şu an bende yaşıyorum, problemi çözebildin mi?

Aynı sorunu şu an yaşıyorum, problemi çözebildin mi?
Aynı sorunu şu an bende yaşıyorum, problemi çözebildin mi?

Geri
Yukarı