AirPods 3. nesilin orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. Dün Gürcistan'dan döndüm yanımda 1 tane AirPods 3. nesil getirdim. Ancak orijinal olduğundan şüpheleniyorum. Bunu nasıl teyit edebilirim? Ayrıca kutunun sağ üstünde %100 Premium ANC yazıyordu biraz şüphelendirdi normal kutuda böyle bir şey var mı?

Selam. Dün Gürcistan'dan döndüm yanımda 1 tane AirPods 3. nesil getirdim. Ancak orijinal olduğundan şüpheleniyorum. Bunu nasıl teyit edebilirim? Ayrıca kutunun sağ üstünde %100 Premium ANC yazıyordu biraz şüphelendirdi normal kutuda böyle bir şey var mı?

Apple destek uygulamasını indir, oradan AirPods seç daha sonra kayıp AirPods tarzında bir hatanızı seçin eğer hizmet veremiyoruz diyor ise sahtedir. Arkadaşlar seri no sorgula demeyin çünkü sahte AirPods'lara garantisi bitik AirPods seri numaraları giriliyor. Ayrıca İOS 16 da zaten bağlanırken sahte olup olmadığını söylüyor.

Dostum ayrıca sahte olsa bile boşver iş işten geçmiş. Eğer geri giderim diyorsanız dediğim adımları izleyebilirsiniz. Ayrıca çakma olanlarda hiçbirinde gürültü azaltma / Şeffaf mod çalışmaz.

Ayrıca AirPods (3. nesil) Buradaki özellikleri deneyerek de anlayabilirsiniz. Çakma ise illa bir özelliği çalışmayacaktır.

Apple destek uygulamasını indir, oradan AirPods seç daha sonra kayıp AirPods tarzında bir hatanızı seçin eğer hizmet veremiyoruz diyor ise sahtedir. Arkadaşlar seri no sorgula demeyin çünkü sahte AirPods'lara garantisi bitik AirPods seri numaraları giriliyor. Ayrıca iOS 16 da zaten bağlanırken sahte olup olmadığını söylüyor.

Dostum ayrıca sahte olsa bile boş ver iş işten geçmiş. Eğer geri giderim diyorsanız dediğim adımları izleyebilirsiniz. Ayrıca çakma olanlarda hiçbirinde gürültü azaltma / şeffaf mod çalışmaz.

iPhone bir cihaza sahip olmadığım için bazı şeyleri teyit edemiyorum hocam sorun orada ve evet seri numara çıkmadı. Madem iş işten geçti yapacak bir şey yok. Orijinali ile arasındaki farklar neler olabilir hocam?

iPhone bir cihaza sahip olmadığım için bazı şeyleri teyit edemiyorum hocam sorun orada ve evet seri numara çıkmadı. Madem iş işten geçti yapacak bir şey yok. Orijinali ile arasındaki farklar neler olabilir hocam?
Sorguladığınızda çıkmadı ise çakma olabilir doğru girdiğinize emin misiniz?

Çünkü ANC Çakma modeller bizim ülkemizde 300-600 arası uygun fiyat bandında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntüden eleştirebilirsiniz kendi kulaklığınızı

Yeni konular

Geri
Yukarı