AirPods orijinalliği nasıl anlaşılır?

Selimoex

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben internetten 3500 civarı AirPods aldım çakmamı değil mi diye videolar gezindim hiç çakma özelliği yoktu. Kasanın seri numarasını yazdım AirPods'un çıktı özellikleri. Sizce orijinal mi çıktığına göre?

1696370726095.png

Site budur, APPLE SERİ NUMARASI KONTROLÜ - IMEI.info sizce gercek mi, resim bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben internetten 3500 civarı AirPods aldım çakmamı değil mi diye videolar gezindim hiç çakma özelliği yoktu. Kasanın seri numarasını yazdım AirPods'un çıktı özellikleri. Sizce orijinal mi çıktığına göre?

Eki Görüntüle 1966366

Site budur, APPLE SERİ NUMARASI KONTROLÜ - IMEI.info sizce gercek mi, resim bıraktım.

Bir Apple telefona bağla o zaman kulaklığı bağlamak için açılan pop up pencere de söylüyor sana.

Şarj kutusunu ve genel tasarımını incele orjinaliyle bir farklılık görüyor musun? Yoksa eğer iphone cihazına bağla ve iphone'dan seri numarasını alarak apple'nin sitesinden sorgula. Hatta airpods özellikleri çalışıyor mu teker teker dene çoğu çakma ürünlerde bazı airpods özellikleri çalışmıyor.

Nereden aldığınızın linkini atabilir misiniz?

APPLE SERİ NUMARASI KONTROLÜ - IMEI.info buradan.

Şarj kutusunu ve genel tasarımını incele orijinaliyle bir farklılık görüyor musun? Yoksa eğer iPhone cihazına bağla ve IPhone'dan seri numarasını alarak Apple'nin sitesinden sorgula. Hatta AirPods özellikleri çalışıyor mu teker teker dene çoğu çakma ürünlerde bazı AirPods özellikleri çalışmıyor.

Dokunmatiği filan çalışıyor ben Android kullanıyorum. Sorguladığımda bıraktığım resim sonucu çıktı işte.

Hayır kulaklığı aldığınız yerin linki.

Trendyol'dan almıştım maalesef şu an linki yok bitti yani atamıyorum.

Arkadaşlar kulaklığın seri numarası ve resimdekiyle aynı yazıyor baktım sitede dediği gibi aynı isimle satın almıştım seri numarası kasa ile kulaklığınki aynı.

Bir Apple telefona bağla o zaman kulaklığı bağlamak için açılan pop up pencere de söylüyor sana.

iOS 16 bir cihazla denedim ve bağlandı ekrana şarnı filan çıktı özellikleri herhalde AirPods Pro diye.

Son düzenleme:
Trendyol'dan almıştım maalesef şu an linki yok bitti yani atamıyorum.

Arkadaşlar kulaklığın seri numarası ve resimdekiyle aynı yazıyor baktım sitede dediği gibi aynı isimle satın almıştım seri numarası kasa ile kulaklığınki aynı.

iOS 16 bir cihazla denedim ve bağlandı ekrana şarnı filan çıktı özellikleri herhalde AirPods Pro diye.

Eğer bağlarken cihaz orijinal değil gibi bir uyarı vermediyse hayırlı olsun. Cihaz yüzde 98 orijinal.

Yeni konular

Geri
Yukarı