AirPods Pro 2 benzeri 1500TL Kulaklık Önerisi

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
ANC, AirPods Pro 2 gibi uzun ve silikonlu olması ve mikrofonunun iyi olması en büyük kriterlerim. Çift cihaz desteği, uygulaması ve iyi bir ses kalitesi olursa şahane olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bence Buds 2 Pro, AirPods Pro'dan çok daha konforlu bir kulaklık, ses kalitesi de öyle ama yine de siz bilirsiniz.
Hocam diyorum ki Airpods istemiyorum. Airpods tarzı istiyorum. Siz bana klasik tarzda bir kulak içi kulaklık öneriyorsunuz. Önerdiğiniz tip kulaklıklar kulağımdan düşüyor ve ağrı yapıyor. Ayrıca 1500TL bütçem varken 2700TL'lik kulaklıktan bahsediyorsunuz.

Hocam öncelikle başlıkta "AirPods Pro" tarzı olduğunu belirtmişsiniz. AirPods Pro kulağınızdan düşmüyorda Buda 2 nasıl düşebiliyor hala anlam veremedim. Ayrıca önerdiğim kulaklık 1699 TL.
Lütfen beni yanlış anlamayın ama ya kulaklarınızda bir sıkıntı var ya da gözlerinizde.

Ayrıca;

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-01-28 18.31.13.png
    Ekran Resmi 2023-01-28 18.31.13.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 59

Hocam bence Buds 2 Pro, AirPods Pro'dan çok daha konforlu bir kulaklık, ses kalitesi de öyle ama yine de siz bilirsiniz.
Burada Buds 2 Pro'dan bahsediyorsunuz ve Airpods'tan daha konforlu ve daha iyi bir ses sahip diyorsunuz. Yani konuyla alakasız 2 kulaklığı karşılaştırıyorsunuz. Düşme konusuna geldiğimiz zaman psikolojik anlamda kulağımdan düşer gibi bir hissiyat yaşamaktan nefret ettiğim için o tarz kulaklıklar istemiyorum. Ayrıca Airpods tarzı kulaklıklar kulağımda ağrı yapmıyor.

Buds 2 Pro'yu ve Buds 2 kulak içi kulaklıklar ve kulaktan düşmezler. Aynı zamanda AirPods Pro tarzı istediğinizi belirttiğiniz için Huawei kulaklığı önerdim. Tartışmanın bir anlamı yok. İyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı