AirPods Pro 2 Dolby Atmos açınca sadece şarkının sesi azalıyor

michaelcorleone1

Decapat
Kek günü
Arkadaşlar merhaba. Apple Music kullanıyorum fakat Dolby Atmos açtığım zaman kulaklıkta sadece şarkının sesi azalıyor. Pek bir fark hissedemiyorum. Araştırdım ama tam olarak bu özellikle alakalı bir şey bulamadım. Kulaklık AirPods Pro 2. Tam olarak ne sağlaması gerekiyor bu özelliğin?

Sesin daha çevresel yani sahne genisliğinin daha yüksek olmasını sağlıyor. Ses uzaktan geldiği için size az geliyor gibi gelmiştir muhtemelen.

Ses kafa civarında ekosistem oluşturuyor kulak içilerde o kadar etkili değil bence baş ağırtıyor ben de kullanmıyorum. Lakin ev sinema sistemlerinde v.s çok iş yapıyor. Yani hoparlörlerde kullanılan özelliği kafa üstünü de geçtim kulak içi bir kulaklıkta kullanmaya çalışıyoruz.

Ses kafa civarında ekosistem oluşturuyor kulak içilerde o kadar etkili değil bence baş ağırtıyor ben de kullanmıyorum. Lakin ev sinema sistemlerinde v.s çok iş yapıyor. Yani hoparlörlerde kullanılan özelliği kafa üstünü de geçtim kulak içi bir kulaklıkta kullanmaya çalışıyoruz.
Şimdi daha iyi anladım hocam teşekkür ederim:)
Sesin daha çevresel yani sahne genisliğinin daha yüksek olmasını sağlıyor. Ses uzaktan geldiği için size az geliyor gibi gelmiştir muhtemelen.
Teşekkür ederim size de

Geri
Yukarı