AirPods Pro 2. nesil alınır mı?

iPhone kaç almayı düşünüyorsunuz?
Şu an iPhone XS kullanıyorum. Yakın bir tarihte iPhone 13 veya 14'e geçmeyi planlıyorum.

Bu arada aldım arkadaşlar. Mesajlarınız için teşekkür ederim.
1708109965765.png

Şu an iPhone XS kullanıyorum. Yakın bir tarihte iPhone 13 veya 14'e geçmeyi planlıyorum.

Bu arada aldım arkadaşlar. Mesajlarınız için teşekkür ederim. Eki Görüntüle 2118132
U1çip olmadığı için xs ile kulaklığın hassas bulmasını kullanamayacaksın. 13-14 ile hassas bulma olayını kulllanabilirsin.

Apple ekosistemine geçiyorum, bu sebeple almayı düşünüyorum. Çok 2 arada 1 derede kaldım. Çok müzik dinlerim ve ses kalitesine ciddi önem veririm. Tek seferde 7760 TL deyince bana da fazla geliyor ancak 6 takside (1.293,32x6 TL) bölünce fiyat makul geliyor. Yerimde olsanız ne yaparsınız?
Ben kullanıyorum ve ses kalitesi gayet iyi. Memnun edecektir. Zaten iPhone kullanıyorsanız başka modele bakmayın bile. Hiçbir kulaklık bu kadar uyumlu çalışamaz. Üstüne bir de çok iyi seviyede ANC performansı var. Ayrıca şunu da söyleyeyim mutlaka iPhone 14 alın. Her ne kadar iPhone 13 ile aynı CPU’ya sahip olsa da GPU’da çekirdek sayısı farkı var ve daha da önemlisi 6 GB RAM’e sahip. Özellikle ileriki güncellemelerde işletim sisteminin rahat çalışması açısından 6 GB kilit rol oynayacaktır. Bununla birlikte hem AirPods Pro 2 hem de iPhone 14 Bluetooth 5.3 versiyonuna sahip. iPhone 13 ise Bluetooth 5.0 yani daha eski bir sürüme sahip. O yüzden kesinlikle iPhone 14 alın.

Apple ekosistemine geçiyorum, bu sebeple almayı düşünüyorum. Çok 2 arada 1 derede kaldım. Çok müzik dinlerim ve ses kalitesine ciddi önem veririm. Tek seferde 7760 TL deyince bana da fazla geliyor ancak 6 takside (1.293, 32x6 TL) bölünce fiyat makul geliyor. Yerimde olsanız ne yaparsınız?

Yerinde olsam AirPods alırım. Ben iPhone aldığımda AirPods da alacaktım normalde ama evde vardı kulaklığım o yüzden almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı