AirPods Pro 2. nesil alternatifi

Awurtes2K

Centipat
Yer
Antalya/Finike
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx3050 8gb ram ryzen5 5600h 512gb ssd dell g15 5515
Meslek
kumluca fen lisesinde öğrenci
Günde 5 6 saat yüksek ses seviyelerinde müzik dinliyorum ve AirPods Pro almayı düşünüyorum. Ancak 6800TL değer mi? Galaxy Buds 2 Pro ile arasında 4K'ya değecek nasıl bir fark var ve AirPods Pro yerine ne alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple AirPods Pro truly Wireless, Samsung Galaxy Buds 2 truly Wireless'tan daha iyi bir kulak içidir. Her iki kulaklık da rahat olsa da, Apple daha iyi tasarlanmıştır ve ANC'leri çevrenizdeki ortam gürültüsünü biraz daha fazla engelleyebilir. Ayrıca önemli ölçüde daha iyi bir pil performansına sahiptir ve H1 çipleri, onları Apple cihazlarınızla sorunsuz bir şekilde eşleştirmenize olanak tanır. Bununla birlikte, Samsung, sesini beğeninize göre ayarlamanıza yardımcı olacak EQ ön ayarlarına sahiptir.

Ayrıca bu siteyede göz atabilirsiniz hocam.

AirPods Pro 2 kullanıyorum ve gerçekten mükemmel denilebilir, bir kere alıyorsunuz bence alın derim.

Telefondan dinleyeceksen ve telefonun iPhone ise en iyi ses kalitesi için Apple kendine özel codecler kullandığından yine Apple kulaklık alman gerekiyor diye biliyorum, eğer bağlatı kuracağın cihaz Apple marka değilse Buds2 Pro bence fazlasıyla işini görecektir.

Farklı markaların ürünleri var ama onlara hakim değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı