AirPods 3. nesil vs AirPods Pro 2. nesil

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 262

Lixs

Decapat
Telefonum iPhone 11.

Pro'larda kulaklık silikon olduğundan çok rahatsız ediyor diyorlar fakat gürültü engelleme çok cazip.
3. nesil klasik olduğu için aklıma giriyor. Daha öncesinde 2. nesil kullandım artık kullanılamaz halde olduğu için yeni bir kulaklık alacağım.

Ekstra Windows bilgisayarımda iş ve oyun odaklı olarak kullanacağım ekstra bir kulaklık taşımak uğraştırıyor laptop olduğu için.

Bisiklet sürerken vs de taktığım zaman 2. nesil kulağımda ağrı yapıyordu. Hangisi yapmaz ve kulağımda düşmeden kalır?

Kulak yapısı herkeste farklı kiminde düşmeden kalan diğer insanda hemen düşebiliyor. Onu net olarak bu düşer şu düşmez demek doğru olmaz. Fakat orana bakarsak slikonlu olan Pro modellerde düşme daha az yaşanıyor. Arkadaşımda 3. nesil var bende 2. nesil var bende mesela 2. nesil kulaktan zor düşerken 3. nesil hemen düşüyordu denediğimde. Ben özelliklerinden dolayı AirPods Pro 2 tavsiye ederim yazın bende ona geçmeyi düşünüyorum 2. nesilden.

Kulak yapısı herkeste farklı kiminde düşmeden kalan diğer insanda hemen düşebiliyor. Onu net olarak bu düşer şu düşmez demek doğru olmaz. Fakat orana bakarsak slikonlu olan Pro modellerde düşme daha az yaşanıyor. Arkadaşımda 3. nesil var bende 2. nesil var bende mesela 2. nesil kulaktan zor düşerken 3. nesil hemen düşüyordu denediğimde. Ben özelliklerinden dolayı AirPods Pro 2 tavsiye ederim yazın bende ona geçmeyi düşünüyorum 2. nesilden.
anladım silikon kirlendiğinde nasıl temizleniyor bilginiz varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı