AirPods Pro 2. nesil geçmeye değer mi?

Gürültü engelleme vs. uygulamadan mı a yarlıyoruz? Benim için sadece ses kalitesi değil. Mesela iPad Air 3 ve yakında alacağım M1 macbook air ile uyumu çok önemli. Pro 1 de iPadde film izlerken iPhonea arama gelince otomatik iPhone atması gibi özellikler, kulaklık bildirimleri kulaklığımı bul falan hiç yoktan uygulamasında var mı? Beats önerir misiniz yada. Çünkü Beats AirPods gibi çalışıyor iPhonelarda.
Uygulamasından ayarlanabiliyor, aramalarda sesini ne kadar duyacağını ayarlayabiliyorsun, codec seçimi vardı ona bakmadım. Hazır preset ayarları arasında seçimler yaptım bass boost modunda bırakmıştım ben kullanırken. Sağ ve sol kulaklığın dokununca hangi işlemi yapacağı ayarı var, ekolayzır ayarı var. Şeffaf mod özelliği var sanki kulaklık kulağına takılı değilmiş gibi. Belirli bir süre kullanmayınca belirlenen süre sonra kapatma var. Kulaklığı kulaktan çıkarınca müziği durdurma var. Sound Zone diue bir sistem var, belirlediğiniz konumda olunca o konuma gelince şöyle şöyle ayarla kulaklığı gibisinden ayar veriyorsunuz o çok şaşırtıcı geldi bana aralarında kanun dışında AirPods gibi kaybedince bulma özelliği var mı onu görmedim. Daha önce Beats kullanmadım dostum o yüzden onun hakkında bir şey diyemeyeceğim. Sennheiser'ı da deneyimlediğim kadarı ile anlattım. Ekosistemden şaşmayayım diyorsanız ya Beats ya da AirPods alın.

Beats markasında ne önerirsiniz kulaküstü olarak? Yada Pro 2 ye rakip kulak içi ses kalitesi iyi gürültü engellemesi olan bir kulaklık var mıdır?

Beats tarafında doğrudan bir kulakiçi rakibi yok zira H2 çip kullanan bir ürün yok öte yandan AirPods Pro 2 H2 çipi ile geliyor.

Geri
Yukarı