AirPods Pro 2. nesil geçmeye değer mi?

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. AirPods Pro 1. nesil kullanıyorum. Bazı sorunlarım var. 4'lü AirTag paketinin bir tanesini kutuya taktım bulabilmek için. Kutuyu kaybedip durduğum için. Fakat hem ağır hem taşıması zor hem de bir AirTag'imi boşa götürüyor bu şekilde kullanmak. Ayrıca kulaklık üzerinden sesi açıp kısma gibi özellikler, kutudaki hoparlörler vs. cazip geldi. Elimdekini 3500e satsam 4K ya geçmeye değer midir?

Pro 2 güzel üründür ve birinci nesille arasında da kayda değer farklar var ama elinizdekini 3500’e satmayı unutun. O kadar parayı kimse o kulaklığa vermez. Birinci nesil Pro o kadar da iyi bir ürün değildi.

Ben o bütçede Sennheiser düşünürdüm.

iPhone ile uyumluluğu nasıldır?
Daha önce iPhone cihazım olmadı ancak güzel çalışacağına eminim. Arkadaşım kullanıyor kullandığım Jabra modeliyle onun kullandığı Sennheiser kulaklığı denemek için bir bakmıştım görüntü engellemesi olsun, basslar ve ses kalitesi olsun beni çok tatmin etti. Bir bakın isterseniz. https://amzn.eu/d/5expS2m

Daha önce iPhone cihazım olmadı ancak güzel çalışacağına eminim. Arkadaşım kullanıyor kullandığım Jabra modeliyle onun kullandığı Sennheiser kulaklığı denemek için bir bakmıştım görüntü engellemesi olsun, basslar ve ses kalitesi olsun beni çok tatmin etti. Bir bakın isterseniz. Amazon.com.tr
Gürültü engelleme vs. uygulamadan mı a yarlıyoruz? Benim için sadece ses kalitesi değil. Mesela iPad Air 3 ve yakında alacağım M1 macbook air ile uyumu çok önemli. Pro 1 de iPadde film izlerken iPhonea arama gelince otomatik iPhone atması gibi özellikler, kulaklık bildirimleri kulaklığımı bul falan hiç yoktan uygulamasında var mı? Beats önerir misiniz yada. Çünkü Beats AirPods gibi çalışıyor iPhonelarda.

Gürültü engelleme vs. uygulamadan mı a yarlıyoruz? Benim için sadece ses kalitesi değil. Mesela iPad Air 3 ve yakında alacağım M1 macbook air ile uyumu çok önemli. Pro 1 de iPadde film izlerken iPhonea arama gelince otomatik iPhone atması gibi özellikler, kulaklık bildirimleri kulaklığımı bul falan hiç yoktan uygulamasında var mı? Beats önerir misiniz yada. Çünkü Beats AirPods gibi çalışıyor iPhonelarda.

Ekosistemde kullanacaksanız hiç bakmayın diğer kulaklıklara AirPods alın geçin Beats’de olur.

Geri
Yukarı