AirPods Pro 2.nesil nasıldır?

burkk

Centipat
Daha fazla  
Güncel olarak iPhone 11 ve 1.nesil AirPods kullanıyorum fakat gerek çok düşürmekten gerek kötü kullanmaktan 2 3 senelik kullanım sonucu AirPods mahvoldu. Performansı çok kötü ve dışarı çok ses veriyor. Okulda kullanıyorum ve uzun süreli kullanacağım için AirPods Pro 2.nesil gibi sağlam bir model almayı düşünüyorum. Dışarı çok ses verir mi, kullanırken dışarıyı çok duyar mıyım? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Gürültü engellemesi en iyi kulak içilerden biri dışarıyı neredeyse hiç duymazsın, dışarıyada ses vermez sessiz bir ortamda son ses şarkı falan açmadığınız sürece.

Muazzamdır. Kulakiçi kulaklıklar sürekli kulağımdan düşer, buna rağmen bunda hiç sorun yaşamadım. Daha önce bu klasmanda bir ANC deneyimlemediyseniz ilk birkaç gün baş ve kulak ağrısı yapabilir. Sonradan alışıyorsunuz. Cidden çok iyi bir kulaklık. AirPods 2. Nesil ve Apple Music ikilisi kadar iyi bir şey yok.

Muazzamdır. Kulak içi kulaklıklar sürekli kulağımdan düşer, buna rağmen bunda hiç sorun yaşamadım. Daha önce bu klasmanda bir ANC deneyimlemediyseniz ilk birkaç gün baş ve kulak ağrısı yapabilir. Sonradan alışıyorsunuz. Cidden çok iyi bir kulaklık. AirPods 2. nesil ve Apple Music ikilisi kadar iyi bir şey yok.

Hocam o konuda yanılıyorsunuz işte söz konusu ses olduğu zaman AirPods'lar hiçbir zaman kötü olmamıştır fakat hiçbir zaman en iyisi de olmadı. Sennheiser'lar bang & olufsenler varken AirPods biraz daha orta sınıf kalıyor. Ayrıyeten Apple Bluetooth tarafında sadece sbc ve aac codecleri sunuyor yani ses çözünürlüğü Bluetooth kullanırsanız oldukça düşük Android tarafında LDAC'ler aptxler havada uçuşurken Apple bizi neden sınırlıyor anlamıyorum. (not iPhone 15 Pro kullanıyorum)

Gürültü engellemesi en iyi kulak içilerden biri dışarıyı neredeyse hiç duymazsın, dışarıyada ses vermez sessiz bir ortamda son ses şarkı falan açmadığınız sürece.

Ya çok gürültülü iken duymasam bir de az ses varken yarılasam bile ses dışarı çıkmadıkça sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı