AirPods 3.nesil vs AirPods Pro vs AirPods Pro 2.nesil

moonandsun

Kilopat
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, daha önce hiç AirPods kullanmadım ve tecrübesizim bu konuda 3.nesille Pro'nun 1.nesili arasında pek fiyat farkı yok böyle bir şey için maalesef çok para vereceğim ve vermişken iyisini almak istiyorum. 3.nesil ile Pro arasında gürültü önleyici özellik var onu biliyorum ama Pro'nun 1.nesili ile 2.nesili arasında ne fark var tam anlayamadım. Ayrıca Pro'nun silikondan dolayı kulak kiri sıkıntısı da var sporda, kütüphanede, metroda rahat edeyim kulağımdan düşmesin şarjı da iyi gitsin istiyorum, siz hangisini önerirsiniz? Ayrıca iPhone 11 ve MacBook kullanıcısıyım.

Merak etme, Pro olmayan AirPods'lar da epey kulak kiri tutuyor. Daha kötü hatta. Direkt ızgaraların içine birikiyor. Pro ile düz AirPods'lar arasında dağlar kadar fark var. Pro söz konusuysa diğerlerinin masada yeri bile olamaz bence. Sana tavsiyem şu videoyu baştan sona izlemen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AirPods Pro 2.nesil alın kesinlikle.
Peki pro 1.nesil ile 2.nesil arasında ne gibi farklar var? Çünkü çok aşırı bütçem yok maalesef.. Yani alabilirim ama kendimi çok zora sokarım

Merak etme, Pro olmayan AirPods'lar da epey kulak kiri tutuyor. Daha kötü hatta. Direkt ızgaraların içine birikiyor. Pro ile düz AirPods'lar arasında dağlar kadar fark var. Pro söz konusuysa diğerlerinin masada yeri bile olamaz bence. Sana tavsiyem şu videoyu baştan sona izlemen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim izleyeceğim fakat çekincem 1) kulaklığın kulağımdan düşmesi sorunu ki bunu 3.nesilde daha sık yaşarım diye tahmin ediyorum 2) pronun silikona sahip olması ya rahat edemezsem diye endişeleniyorum.

Düşme ihtimali 3. nesilde daha az. Silikonlu olmadığından dolayı. Benim kulak kanallarım çok dar. Hiçbir silikonlu kulaklık olmaz bana. İçinden bir sürü kulak ucu çıkıyor Pro'larda. O kadar güzel yapmışlar ki küçük (S) olanı bile gayet iyi oturdu. Çok küçük ucu da var. XS oluyor o da.

Düşme ihtimali 3. nesilde daha az. Silikonlu olmadığından dolayı. Benim kulak kanallarım çok dar. Hiçbir silikonlu kulaklık olmaz bana. İçinden bir sürü kulak ucu çıkıyor Pro'larda. O kadar güzel yapmışlar ki küçük (S) olanı bile gayet iyi oturdu. Çok küçük ucu da var. XS oluyor o da.
Siz böyle söyleyince ve gürültü engelleme özelliğini düşününce pro çok daha mantıklı geldi, silikon kirlenmesi gibi bir durum olduğunda peçeteyle mi temizliyorsunuz kulaklığı ve çok sık kirleniyor mu cevap verirseniz mutlu olurum. Ayrıca 1.nesil pro mu almalıyım 2.nesil mi şarj da benim için çok önemli bir faktör ve 2.nesilin şarjı sanırım daha uzun gidiyormuş. Ama bu fiyat farkına değer mi 3.nesil ile pro 2.nesil arasında 1500 fiyat farkı var sanırım.. Bu benim için 5 günlük çalışmaya denk o yüzden ekstra kararsızlık yaşadım..

Siz böyle söyleyince ve gürültü engelleme özelliğini düşününce pro çok daha mantıklı geldi, silikon kirlenmesi gibi bir durum olduğunda peçeteyle mi temizliyorsunuz kulaklığı ve çok sık kirleniyor mu cevap verirseniz mutlu olurum. Ayrıca 1.nesil pro mu almalıyım 2.nesil mi şarj da benim için çok önemli bir faktör ve 2.nesilin şarjı sanırım daha uzun gidiyormuş. Ama bu fiyat farkına değer mi 3.nesil ile pro 2.nesil arasında 1500 fiyat farkı var sanırım.. Bu benim için 5 günlük çalışmaya denk o yüzden ekstra kararsızlık yaşadım..

Kesinlikle değer. 2. nesli alım. Attığım videoyu izleyince fikriniz tam oturacak.

Geri
Yukarı