AirPods Pro 2 orijinal mi?

Murat_A_

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Umarım konuyu doğru açmışımdır.
Üç gün önce bilinen bir elektronik mağazadan AirPods Pro (2. nesil) kulaklık aldım. Kasası ile ilgili bazı detaylar bende şüphe uyandırdı.
Birleşim yerinin belirginliği bana garip geldi. Sahte ürünler de bile bu birleşim yeri yok.

Resimleri bırakıyorum. Aynı ürüne sahip olanlar bilgilendirebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

IMG-20240110-WA0009.jpg
IMG-20240110-WA0003.jpg
IMG-20240110-WA0004.jpg
IMG-20240110-WA0005.jpg
IMG-20240110-WA0007.jpg
IMG-20240110-WA0008.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam bende de var aynı ürün ve sizinkisi gibi çizgiler mevcut. ama sizinkisi kadar net gözükmüyor bakınca

Hocam bende de var aynı ürün ve sizinkisi gibi çizgiler mevcut. Ama sizinkisi kadar net gözükmüyor bakınca.

Pazartesi günü MediaMarkt'tan aldım ürünü. Şimdi gidiyorum iade edip Applecomtr'den alacağım. Üründen soğudum.
Kime güveneceğimizi şaşırdık. Nasıl bir döneme geldik.

Son düzenleme:
Pazartesi günü MediaMarkt'tan aldım ürünü. Şimdi gidiyorum iade edip Applecomtr'den alacağım. Üründen soğudum.
Kime güveneceğimizi şaşırdık. Nasıl bir döneme geldik.
Yani bence ürün orijinaldir sizin fotoğrafı çekme açınızla ilgilidir sanırım.

Bunun Replika olduğunu düşünmüyorum çünkü en nihayetinde birleşim noktalarına ihtiyacı var cihazın, i̇ade konusunda da kopuk olduğu için biraz başınızı ağrtır

Selam.
Burada bulunan benzer konuda detayı anlattım. Güncel bir cihaz ile kullanmak gerekiyor.
Yine de bu denli bir birleşim izi bence olmamalıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı