Çözüldü Airpods Pro 2 Windows'a nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akifyl1

Picopat
Daha fazla  
Airpods Pro 2'yi Windows'a da bağlamak istiyorum fakat kulaklığı açınca telefona direkt telefona bağlanıyor. Windows'a da bağlayınca nasıl olacak? Açınca hangisine bağlanacak, galiba telefona bağlanır onu bilgisayara nasıl geçireceğim?

En mantıklısı Windows'a bağlamak isteyince telefon Bluetooth'u kapatmak. Galiba öyle olunca direkt Windows'a bağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Apple desteğe yazmak en mantıklısı bence, durumu anlatırsanız güzel ilgileniyorlar.

Hocam sorun anakartın Bluetooth'undaymış. TP-Link Bluetooth taktım ve sorun düzeldi. Henüz 2 haftalık olan anakartın Bluetooth'unun bozuk olduğunu düşünüyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sırf bunun için servise götürürsem en az 15-20 gün gelmez.
Masaüstü kullanıyorum. Msi B650M-A wifi anakart
Hocam anakartınız gayet iyi, bluetooth 5.2 var zaten. Yaşadığınız sorunu sadece 5G ile bağlıyken yaşadım, etrafınızdaki başka cihazların bağlantıları falan sorun yaşatıyor olabilir. Kulaklıkta veya bilgisayarda bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Hocam anakartınız gayet iyi, bluetooth 5.2 var zaten. Yaşadığınız sorunu sadece 5G ile bağlıyken yaşadım, etrafınızdaki başka cihazların bağlantıları falan sorun yaşatıyor olabilir. Kulaklıkta veya bilgisayarda bir sorun olduğunu sanmıyorum.
Valla bende anlamadım hocam baya bir uğraştım aynı anlam veremedim yani hiç

Hocam Apple desteğe yazmak en mantıklısı bence, durumu anlatırsanız güzel ilgileniyorlar.

Hocam sorun anakartın Bluetooth'undaymış. TP-Link Bluetooth taktım ve sorun düzeldi. Henüz 2 haftalık olan anakartın Bluetooth'unun bozuk olduğunu düşünüyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sırf bunun için servise götürürsem en az 15-20 gün gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam sorun anakartın Bluetooth'undaymış. TP-Link Bluetooth taktım sorun düzeldi. Henüz 2 haftalık anakart galiba Bluetooth'u bozuk. Ne yapacağım bilmiyorum. Sırf bunun için servise götürsem en az 15-20 gün gelmez.

Çözmenize sevindim hocam. Harici Bluetooth önerecektim ama anakartın güzel bir anakart olduğunu öğrenince vazgeçtim. Tam ayrıntılı bilmiyorum ama Bluetooth ve Wi-Fi entegresi aynıysa belki Wi-Fi bağlantısı yapıyorken Bluetooth sinyallerini bozuyor olabilir. Bence sıkıntı olduğuna emin olmak için Wi-Fi'yi kapatıp Bluetooth üzerinden ses alıp deneyin.

Hocam merhaba, AirPods 2 kullanıyorum Windows ve İphone ile. Windows'ta bluetooth bölümüne gidip cihaz ekle bölümüne geliyorsunuz, kulaklığında arkasındaki tuşa basılı tutup eşleme moduna sokuyorsunuz, bilgisayarda gözükecek üstüne tıkladığınızda bağlanmış oluyor. Kulaklığı direkt kutusundan çıkardığınızda bluetooth açıksa telefona bağlanıyor zaten, bilgisayarda kullanmak istiyorsanız da bluetooth bölümüne gidiyorsunuz kulaklığın üstüne tıkladığınızda bağlantıyı telefondan alıp bilgisayara geçiriyor. Eğer bilgisayara bağlıyken telefonda tekrar kullanmak istiyorsanız İphone'da ayarlardan bluetooth bölümüe gidip AirPods'a bastığınızda bağlantıyı bilgisayardan alıp telefona çekiyor. Windows üzerinde cihaz eklerken otomatik bağlantıyı da açarsanız kulaklığı kutusundan çıkardığınızda direkt bilgisayara bağlanır.

Buraya gelip kulaklığın üstüne tıklamam yeterli oluyor.

Eki Görüntüle 1722374
@lrs hocam oyun oynuyormusunuz oynarken airpodslar yeterli oluyormu?

Arkadaşlar bilgisayara bağlıyorum fakat ses çıkış cihazı olarak görmüyor ve ses gelmiyor ne kadar eklediysem hiçbirisinde olmadı, sağ alttan hoparlör simgesine basıp seçmek istediğimde orada görünmüyor fakat bluetooth ile bağlı görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı