AirPods Pro alınır mı?

nokaEXE

Hectopat
Telefon olarak iPhone 11 kullanıyorum. Müzik ve konuşma için kullanacağım. Kaliteli bir ürün olduğunu biliyorum ancak 4.000 TL vermeye değer mi? Yani iki seçeneğim var ya buna 4.000 TL vereceğim ya da 1.000 - 1.500 TL aralığında başka modellere bakacağım.

Bütçe sıkıntı yoksa alınır tabii ki fakat ben gerekli görmüyorum. 1000-1500 aralığında da kaliteli kulaklıklar var hocam.

Hocam bende almayı düşünüyorum. Sırf ekosistem için bile alınır. ANC, iyi basslar, uzamsal ses bence almak için yeterli sebepler. AirPods'lar ile Siri çok kullanışlı oluyor. Mesaj geldiğinde "Hey Siri cevapla" demeye gerek kalmadan doğrudan cevaplayabiliyorsunuz. Bence alınır.

Haziran ayında aldım ve keşke daha önce alsaydım diyorum kendime. Apple tv ve iphone kullanan birisinin bütçe sıkıntısı yok ise kesinlikle almasını öneriyorum. Zaten fiyatı da yakın zamanda yükselecektir. 2 ay içerisinde 1500₺ zam geldi ürüne.

2 seneye yakın süredir kullanıyorum. Kalitesi tartışılmaz. Ben almadan önce ANC'si kötü felan diyorlardı yabancı forumlarda dahil. Iphone 11 ve watch kullanıcısı olduğum için aldım fakat hiç pişman etmedi. ANC için ne bekliyorlardı o yorumları yapanlar bilmiyorum ama ben sesli ortamlarda bile ANC açtığım zaman asla dışarıyı duymuyorum, koparıyor beni resmen.

Eylüldeki etkinlikte Airpods Pro 2 çıkabilir. Biraz daha bekleyin bence ama onun fiyatı 5K civarı olur. O çıkınca şuanki Pro’nun da fiyatı artabilir.

Geri
Yukarı