AirPods Pro için Bluetooth adaptör önerisi

Fazla seçeneğin yok. Ugreen ve TP-link'in adaptörü var. Ben ugreen kullanıyorum memnunum. PC başında kullanacaksan ve kasa da yakındaysa sorun olmaz. Ancak PS oynar gibi biraz uzaktan kullanacaksan kopmalar olabiliyor, arada biraz engel varsa. TP-link'in ürünü de pek farklı değildir diye düşünüyorum.

Fazla seçeneğin yok. Ugreen ve TP-Link'in adaptörü var. Ben ugreen kullanıyorum memnunum. PC başında kullanacaksan ve kasa da yakındaysa sorun olmaz. Ancak PS oynar gibi biraz uzaktan kullanacaksan kopmalar olabiliyor, arada biraz engel varsa. TP-Link'in ürünü de pek farklı değildir diye düşünüyorum.

Uzaklıktan kastın ne kadar? Arada bir şey yok ama örnek veriyorum kasaya 1 2 metre uzaklıktan sorun olur mu? Bir de kullandığınız ürünü atma şansınız var mı?

Uzaklıktan kastın ne kadar? Arada bir şey yok ama örnek veriyorum kasaya 1 2 metre uzaklıktan sorun olur mu? Bir de kullandığınız ürünü atma şansınız var mı?
1-2 metrede sorun olmaz ancak 3-5 metre arasında kopma yaşatabilir. Gerçi ben denerken araya masa engel oluyordu biraz. Bu büyük etkiliyor. Arada bir engel olmadan 5 metreye kadar sorun olmaz diye düşünüyorum.

Benim kullandığım : Ugreen USB Bluetooth Adaptör V4.0, Siyah: Amazon.com.tr
Ancak bunu da alabilirsin : TP-Link UB400 TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör: Amazon.com.tr

Kasanın arkasında değil de üstünde USB yeri varsa + olur uzaktan kullanma konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı