AirPods Pro kulaklık ucu nasıl değiştirilir?

TunaSaygilier1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AirPods Pro 1. nesil kulaklığım için M kulaklık ucum yırtılmıştı. Ben de kutudan halihazırda çıkan L ve S'leri takmaya çalıştım fakat asla takamadım. Hatta 1 tanesini yırttım. Şimdi orijinal M kulaklık uçları aldım fakat yine takamıyorum ve yine 1 tanesini yırttım. Bunu nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar AirPods Pro 1. nesil kulaklığım için M kulaklık ucum yırtılmıştı. Ben de kutudan halihazırda çıkan L ve S'leri takmaya çalıştım fakat asla takamadım. Hatta 1 tanesini yırttım. Şimdi orijinal M kulaklık uçları aldım fakat yine takamıyorum ve yine 1 tanesini yırttım. Bunu nasıl yapabilirim?

Dibinden yukarı çekmen lazım. Ben de ilk değişimimde yırtmak üzereydim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dibinden yukarı çekmen lazım. Ben de ilk değişimimde yırtmak üzereydim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam tam olarak nasıl yukarı çekicem kulaklık ucu çok sert geliyor gücüm yetmiyor bastırınca yani tık sesini duyamıyorum ve kulaklık ucunu yukarı çekince olmadı kulaklığı da

Hocam kulaklığın çubuğu aşağıya bakacak şekilde tut, daha sonra silikonlar kulaklığa takılıyken ters çevir kulaklığın çubuk kısmı aşağıya bakacak şekilde iki köşeden ve en dipten olacak şekilde tut ve sağa veya sola olmak üzere hafif çekerek çıkart, biraz sert çıkıyor yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı