AirPods Pro orijinal mi?

ekin asilsoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sahibinden de bir satıcı buldum ve 1000TL'ye satıyor ürünü. Fotoğrafları mevcut ve seri numarasınıda paylaşmış. Seri numarasını kontrol ettim ve sitede çıktı. Sizce bu ürün gerçekten orijinal midir ya da satıcı ile buluştuğumda çakma olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    1 MB · Görüntüleme: 49
  • Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 46
  • Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 47
Eğer seri numarası vs. gibi şeyler kayıtlarda çıkıyorsa gerçektir ama gerçek bir seri numarası kullanıp sahte cihaz satıyor olabilir. Oraya gittiğinizde özellikle kendiniz telefonunuza bağlayıp seri numarasına bakın eğer aynıysa sorun yoktur, çakmaysa zaten gözükmez seri numarası telefonunuzda. (Dediklerim iPhone 11 ve üstü için geçerli)

Eğer seri numarası vs. gibi şeyler kayıtlarda çıkıyorsa gerçektir ama gerçek bir seri numarası kullanıp sahte cihaz satıyor olabilir. Oraya gittiğinizde özellikle kendiniz telefonunuza bağlayıp seri numarasına bakın eğer aynıysa sorun yoktur, çakmaysa zaten gözükmez seri numarası telefonunuzda. (dediklerim iPhone 11 ve üstü için geçerli)

Kutudaki seri numarası ile şarj kutusunun içindeki seri numarası aynı olması gerekiyormuş sanırım buradan da gerçek olup olmadığını anlayabilir miyim? Yani aslında kesin ama kesin sonuç arıyorum ben %100 nasıl emin olabilirim yani. Çünkü onlar da çok iyi kopyalanıyormuş diye duydum.

Eğer seri numarası vs. gibi şeyler kayıtlarda çıkıyorsa gerçektir ama gerçek bir seri numarası kullanıp sahte cihaz satıyor olabilir. Oraya gittiğinizde özellikle kendiniz telefonunuza bağlayıp seri numarasına bakın eğer aynıysa sorun yoktur, çakmaysa zaten gözükmez seri numarası telefonunuzda. (dediklerim iPhone 11 ve üstü için geçerli)

Telefonun Bluetooth kısmından mı bakayım? Bir de hakkında kısmının içinde kapsam bölümüne de bakayım mı acaba?

1000 liraya AirPods 1. nesil vermiyorlar sen kalmış Pro'sundan bahdesiyorsun bir de.

Kutudaki seri numarası ile şarj kutusunun içindeki seri numarası aynı olması gerekiyormuş sanırım buradan da gerçek olup olmadığını anlayabilir miyim? Yani aslında kesin ama kesin sonuç arıyorum ben %100 nasıl emin olabilirim yani. Çünkü onlar da çok iyi kopyalanıyormuş diye duydum.

Telefonun Bluetooth kısmından mı bakayım? Bir de hakkında kısmının içinde kapsam bölümüne de bakayım mı acaba?
iPhone'da bağlı cihazlara gelip cihazın ayrıntılı bilgilerini görebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı