AirPods Pro vs Soundcore Liberty 3 Pro

beybileyd

Decapat
Merhaba, iPhone kullanıcısıyım. AirPods Pro ve anket Soundcore liberty 3 Pro arasında kaldım. Çok fazla içerik bulamadım iki ürünü kıyaslamak üzere. Arasındaki fiyat farkına çok takılmıyorum sadece iyi olanı almak istiyorum. Ürünleri kullananlardan yorumlarını rica ediyorum.

Ürünleri denedin mi hocam? Kullanışlılıktan ziyade ses kalitesi önemli benim için. AirPods'un kulaklık ötesi özellikleri ilgimi çekmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone kullandığın için, liberty pro 3 LDAC desteğinden falan faydalanamayacaksın. O yüzden airpods alabilirsin. Soruna gelicek olursak, liberty pro 3 daha iyi bir kulaklık.

LDAC desteğinin farkındayım da, bundan faydalanamadığım taktirde AirPods daha iyi bir kulaklık seçeneği mi oluyor? Merak ettiğim bu açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
LDAC desteğinin farkındayım da, bundan faydalanamadığım taktirde AirPods daha iyi bir kulaklık seçeneği mi oluyor? Merak ettiğim bu açıkçası.

Eğer almadıysanız Anker'i tavsiye ederim ses açısından daha üst bir cihaz ikisini de denedim bir iPhone kullanıcısı olarak AirPods yerine tercih edeceğim bir cihaz.

Eğer almadıysanız Anker'i tavsiye ederim ses açısından daha üst bir cihaz ikisini de denedim bir iPhone kullanıcısı olarak AirPods yerine tercih edeceğim bir cihaz.
Sizin denediğiniz AirPods Pro birinci nesil mi ikinci nesil mi? Ben de kablosuz model alacağım lakin AirPods Pro 2 mi yoksa Anker Liberty 3 Pro mu alsam bilemedim. iPhone kullanıyorum ama benim için önemli olan ses kalitesi. Üstelik fiyat olarak arada uçurum var. Bir AirPods parasına iki tane Anker alabiliyorsun. AirPods’a o kadar para verip Anker’den daha kötü alırsam kendimi çok kötü hissederim. :D

Geri
Yukarı