AirPods sağ taraftan az ses geliyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: ASUS B450M-Dragon | AMD Ryzen 5 5500 | Corsair Vengeance 2x8 16GB 3200mHz CL16 | ASUS Dual Series RTX 3050 | Rampage 600W

Ekipman: RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless | RAZER Deathadder ESSENTIAL | HyperX Cloud II | Samsung Odyssey G3 27'' 165hz
Meslek
Öğrenci
AirPods 2. nesil kulaklık kullanıyorum, orijinal cihaz. Düne kadar hiçbir problem yoktu bugün taktım ve sanki bağlantı sesi az geldi. Müzik açtım kullandım biraz ve ses Full olmasına rağmen belirgin şekilde az geliyordu. Sağ taraftan çok fark edilmese de daha az ses geliyor ama anlamadığım bir şekilde sağ tarafı sol kulağıma sol tarafı da sağ kulağıma takınca ses mükemmel geliyor. İki taraftan da eşit ve çok daha canlı geliyor. Sebebi ne olabilir?
Ayrıca görselde belirttiğim gibi iki taraftan da sadece yuvarlak içine aldığım kısımdan ses geliyor. Çarpı ile işaretlediğim kısımdan ses gelmiyor. Dediğim gibi normal bir şekilde taktığınızda o yuvarlak kısım arkada kalır. Yuvarlak kısımı kulak içine doğru gelecek şekilde ters takınca ses abartısız mükemmel geliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    898,9 KB · Görüntüleme: 317
Son düzenleyen: Moderatör:
Çarpı olan yerden bende de gelmiyordu. Yuvarlaktan gelmesi lazım zaten. Acaba eşlemelerinde sıkıntı olabilir mi? Başka cihazda denedin mi? Garantiye gönderebilirsin son çare.

Kulaklıkta sıvı teması oldu mu? Ter ya da duştan sonra kulakta az da olsa sıvı kalabiliyor. Eğer sıvı teması yoksa bağlantıyı kopar (cihazı unut) sonra tekrar bağla. Ayarlardan ses dengesine bak ortada olması lazım.

Çarpı olan yerden bende de gelmiyordu. Yuvarlaktan gelmesi lazım zaten. Acaba eşlemelerinde sıkıntı olabilir mi? Başka cihazda denedin mi? Garantiye gönderebilirsin son çare.

Denemedim ama zaten ters takınca ses çok iyi geliyor seste bir sorun yok acaba sağır mı oldum diyorum e yine aynı şey ters takınca ses iyi geliyor :D

Kulaklıkta sıvı teması oldu mu? Ter ya da duştan sonra kulakta az da olsa sıvı kalabiliyor. Eğer sıvı teması yoksa bağlantıyı kopar (cihazı unut) sonra tekrar bağla. Ayarlardan ses dengesine bak ortada olması lazım.

Denedim dostum sıvı teması olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı