AirPods tarzı kulaklık önerisi

Satış sitelerinde yazan bilgilere göre kulaklığın şarjı 3 saat gidiyormuş tek başına. Şarj kutusuyla beraber 24 saat civarı deniliyor.
Kendiniz deneyimlediniz mi kulaklığı?

Kutu ile ortalama 20 saat dayanıyor hocam. 5 dakikalık şarj ile 1 saat müzik çalabiliyor. Günlük birkaç saat boyunca müzik dinleyen birisi iseniz bu kulaklık size 2-4 hafta boyunca şarjı dayanacaktır.

Güzel kulaklık fakat attğınız sitedeki orijinal ürün değilmiş sanırım

IEM türü kulaklıklar ses kalitesi bakımından en iyi performansı verir size. Ama aklınızda bulunsun bu kulaklıklar müzisyenler için üretiliyor. Günlük kullanımda, kullanım kolaylığında bir airpods olamaz asla. Ama iemlerin de airpodslardan iyi ses kalitesi sunduğu kesin.

Şahsen ben hem airpods hem de iem sahibiyim. Kütüphanede vs. çalışırken airpods, müzik dinlerken iem kullanıyorum.

Güzel kulaklık fakat attğınız sitedeki orijinal ürün değilmiş sanırım
Bu markanın Zsn pro x modeli var ben de s1d kullanmadım

Güzel kulaklık fakat attğınız sitedeki orijinal ürün değilmiş sanırım.

Orijinal ürün hocam satıcısı da resmi satıcı. Çakma olanlar hem 300 lira, hem ses kalitesi berbat hem de Samsung logosunu bile düzgün basamamışlar kutunun üzerine. Yani çakma olsa illaki belli olur.

Tek yıldız verilen yorumlarda öyle yazıyor da.

Başka satıcı yorumları olabilir hocam. İnternette 300 liralık çakmaları da var. İsterseniz internetten başka orijinal ürün satıcıları var. Onlara da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı