POCO X3 NFC için AirPods tarzı kulaklık önerisi

MR.Sentinus

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
300'ü geçmeyecek mikrofonu ve ses kalitesi ve pil ömrü iyi olan Apple'ın tarzında bir Bluetooth kulaklık önerir misiniz? Rengi mümkün ise beyaz olsun. TWS deniyor yanlış bilmiyorsam.

300'ü geçmeyecek mikrofonu ve ses kalitesi ve pil ömrü iyi olan Apple'ın tarzında bir Bluetooth kulaklık önerir misiniz? Rengi mümkün ise beyaz olsun. TWS deniyor yanlış bilmiyorsam.
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik

Aman hocam bu arada dikkat edin ürünün orijinal olmasına kesinlikle dikkat edin.

Edit: @MR.Sentinus Hocam ben bu ürünü hiç kullanmadım o yüzden yorumlarına bakmanızı tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Telefondan memnun musun bende almayı düşünüyorum 2 ay sonra önerebileceğin başka bir model var mı (telefonu oyun amaçlı değil sadece günlük kullanım amacı ile alacağım. İşlemcisi az güç çeken, kamerası minimum 64 olan,min 6 GB RAM'ı olan, ve en az 5000'lik bataryalı telefon lazım ve sağlam olması)

Telefondan memnun musun bende almayı düşünüyorum 2 ay sonra önerebileceğin başka bir model var mı (telefonu oyun amaçlı değil sadece günlük kullanım amacı ile alacağım. İşlemcisi az güç çeken, kamerası minimum 64 olan,min 6 GB RAM'ı olan, ve en az 5000'lik bataryalı telefon lazım ve sağlam olması)

Günlük kullanım için ideal bir telefon değil Realme 7 öneririm.

Günlük kullanım için uygun.
Oyun için pek bir şey diyemem.
Kamerasıda iyi ben en çok kameraya bakıyorum. Bu telefonun ana kamerası 64 MP RAM 6 GB 5160 mAh batarya ama yazılımsal olarak bazı sıkıntıları var ya da ben anlayamadım.

Bütçe artmazsa bunu öneririm kendim kullanıyorum. Bütçe artarsa da bunu alabilirsiniz. AirPods'un bir tık altında ses kalitesi. Aradaki dağlar kadar farka bakılırsa gayet F/P.

Bütçe artmazsa bunu öneririm kendim kullanıyorum. Bütçe artarsa da bunu alabilirsiniz. AirPods'un bir tık altında ses kalitesi. Aradaki dağlar kadar farka bakılırsa gayet F/P.
2. attığınız ürünün tarzındaki kulaklıklar tasarım olarak hoşuma gidiyor.
Önerilere bakacağım eğer hoşuma gitmedi bunu alabilirsem bunu alacağım.

2. attığınız ürünün tarzındaki kulaklıklar tasarım olarak hoşuma gidiyor.
Önerilere bakacağım eğer hoşuma gitmedi bunu alabilirsem bunu alacağım.

Kesinlikle üzmez. Marka konusunda kuşkunuz olmasın Türkiye'de çok bilinmesede büyük bir marka. Burdan izleyebilirsiniz incelemesini.

Geri
Yukarı