Airsoft nereden alınır?

Barbarossa4

Hectopat
Selam arkadaşlar, herkese iyi akşamlar uzun süredir Airsoft bir tabanca satın almayı düşünüyorum fakat yakınımda fiziksel olarak satın alabileceğim bir yer yok olanlarda da aradığım ürün yok. İzmir av market isimli bir sitede aradığım silah mevcut fakat pek güvenilir gibi gelmedi bana hem okuduğum bazı şikayetler yüzünden hem de farklı bir şehirde olduğu için çekincelerim var. Aranızda daha önce buradan alışveriş yapan biri varsa eğer bu siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir miyim? Veya başka bir site önerebilir misiniz şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kamp dükkanı işletiyorum, airsoft tabancalarda özellikle Sig Sauer markasını izmir av marketten tedarik etmiştik ve hiçbir sorun yaşamadık, tedarikçimiz olan bir mağaza olduğu için içinde kuşku olmamasını öneririm, bizim tabancalarımıza da bakmak istersen reklama girer mi girmez mi bilmediğim için söyleyemiyorum ama yasak değilse özel mesaj üzerinden mağaza linkimizi iletebilirim.

Bir kamp dükkanı işletiyorum, airsoft tabancalarda özellikle Sig Sauer markasını izmir av marketten tedarik etmiştik ve hiçbir sorun yaşamadık, tedarikçimiz olan bir mağaza olduğu için içinde kuşku olmamasını öneririm, bizim tabancalarımıza da bakmak istersen reklama girer mi girmez mi bilmediğim için söyleyemiyorum ama yasak değilse özel mesaj üzerinden mağaza linkimizi iletebilirim.
tabi hocam mutluluk duyarım

Yeni konular

Geri
Yukarı