Airsoft silah nereden alınır?

Dene istersen imkanı yok deviremez şarjör boşaltsan adam 1-2 saniye acı çeker daha da öfkeli şekilde bıçak çekebilir veya durum çok farklı gelişebilir. Havalı tabanca ile anca şişe kırarsın başkada bir işe yaramaz bende de vardı kendi baldırıma sıktım 1-2 saniye yanma dışında hiçbir işe yaramadı.
Silahtan silaha değişir mi? Birisi 20 metreden demir levha deldim yazmış.

Silahtan silaha değişir mi? Birisi 20 metreden demir levha deldim yazmış.

Pcp silahlar evet çok güçlüdür ama CO2 tüp kullanan bir tabanca Max viski şisesini deler geçer demir levha delmesi için ortalama namlu çıkış hızı 250-300 m/s olması lazım. Ortalama CO2 tabancalar ise 100-130 m/s hızlarda.

Hangisi karşıdaki kişiyi daha çok etkisiz hale getirir? Yani plastik güçsüz duruyor olabilir ama sonuç olarak o da bir silah.
Konunun Üzerinden Bi Kaç Ay Geçmiş Ama Yinede Yazayım Havalı Tüfek 5.5 likler Hele yakından Vurursan kağıt parçası bile koysan namluya Çok Pis Acı Verir Etkisiz Hale Getirirmi Sanmıyorum Ama Acıdan Bacagına Sıksan Mesela Adamın yürüyebileceğini Sanmıyorum O Acıyla

Karşıdakini etkisiz hale getirmek istiyorsan bence miyav sesi çıkartan oyuncak airsoftlar pek iyi bir tercih değil. Sana önereceğim şeyleri de buraya atamam😃

Konu ile alakalı olarak (reklam değildir) yaban av a bakabilirsin İstanbul İstoçta düzgün bir satıcı poligun, milsim Airsoft Airsoft silah daha çok satan firmalar.

Konu ile alakasız: Eğer havalı tabanca bakıyorsan bu modele bakabilirsin (ekol es P92b)
Türkiye şartlarında alabileceğin uygun fiyatlı ve blowbackli bir tabancadır.

dsadasdasda.png

Yeni konular

Geri
Yukarı