AirTies 5760 modemi Access Point olarak kullanmak

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bu gün TP-Link VR2100 modem siparişi verdim, bu modeme AirTies 5760 bağlayıp Access Point olarak kullanabilir miyim?

İlginiz için teşekkür ediyorum, Bu gün TP-Link VR2100 modem siparişini iptal ettim, yerine Asus 51-AC750 satın aldım, Sanırım ayni şekilde sizin anlattığınız gibi AirTies 5760 ı Access Point olarak kullanabilirim.

İlginiz için teşekkür ediyorum, bu gün TP-Link VR2100 modem siparişini iptal ettim, yerine ASUS 51-AC750 satın aldım, sanırım ayni şekilde sizin anlattığınız gibi AirTies 5760'ı Access Point olarak kullanabilirim.

Ana modemin ne olduğu fark etmez kablolu bağlantı yaptığınız için sorun olmaz. Ama ASUS'lar çok ısınan modemlerdir.
Keşke 2100 alsaydınız.

Ana modemin ne olduğu fark etmez kablolu bağlantı yaptığınız için sorun olmaz. Ama ASUS'lar çok ısınan modemlerdir.
Keşke 2100 alsaydınız.
Maalesef asusda da sorunlu çıktı, modemi kurdum her 5,6 dakikada bir internet kesildi, asus destek de çözüm bulamadı, bu gün onu da iade ettim, modem konusunda şansızlık yaşıyorum.
İnanın Airties 5760 ı yıllarca kullandım bir kez dahi internet kesintisi yapmamıştı, o markada artık nedense piyasada yok.

Maalesef ASUS'da da sorunlu çıktı, modemi kurdum her 5,6 dakikada bir internet kesildi, ASUS destek de çözüm bulamadı, bu gün onu da iade ettim, modem konusunda şansızlık yaşıyorum.
İnanın AirTies 5760'ı yıllarca kullandım bir kez dahi internet kesintisi yapmamıştı, o markada artık nedense piyasada yok.

Keenetic DSL extra al cihaz iyi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı