Airties Air 5443 Frimware Update

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Air 5443'te de ISP'ye göre Frimware çıkmamış. Türkiye için tek bir Frimware sürümü, standart olarak sunulmuş. aşağıdan 07/11/2012 tarihli güncellemenize ulaşabilirsiniz :

SON VERSIYON
ModelVersiyonSon Güncelleme TarihiAçıklamaİndir
Air 54431.6.0.707.11.2012

Merhaba, benim modemin markası Air5443v2 olarak görünüyor. Modemi 3 ay önce Vatan'dan almışdım. Ama güncelleyemiyorum. Ne yapmam lazım?

Konuda belirtilen ile sizinkisi aynı değil. O modelin yenilenmiş halini piyasaya sürmüşler siz de satın almışsınız. Bu sürümün de firmwaresi üretilmemiş. Sorun yaşıyorsanız Airties destek hattından durumu belirtin.

Ek olarak Airties ürünlerini tavsiye etmemekteyim.

Peki değişdirme şansım varmı? Aldığım yere gidip durumu ifade etsem değişdirirlermi?

2015 Senesinde bende Air5443v2 markalı modemi almıştım. Bugün kullanmak nasip oldu bu lanet ürün benim Dsl kullanıcı adı ve Şifremi kabul etmiyor sürekli internete bağlanılamadı hatası alıyorum. Bu ürünün Firmwaresini nerden bulabilirim büyük ihtimalle hata ürünün güncel olmayan yazılımıyla alakalı tarihi bile 1960 gösteriyor garip bi ürün şimdi garantiye versem bişey yok deyip geri gelecek ne önerirsiniz 1.0.0.15 Firmware . Elimde 2 modem var biri ttnetin Zyxel sapasağlam dsl bilgilerimi girince çalışıyor . Dnsleri manuel ayarladım olmadı bi çare bulalım lütfen iyi forumlar herkese.
04.08.2018 Tarihinde gönderdiğim ürün gün itibari ile 10.08.2018 tarihinde onarıldı ibaresi ile tarafıma geldi ancak ürün yine hatalı anlıycağınız airties ürünlerinden uzak durun size tavsiye almayın arkadaşlar . Benim başım yandı sizin yanmasın

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı