Airties Air 5650 güncelleme sorunu

ForeverSport

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Modem arayüzüne 192.168.2.1 ile girip, modemin firmware güncellemelerinin olup olmadığını kontrol ettim. Güncellemesi var, hem manual hem de kendi otomatik güncellemeleri ile deniyorum fakat sürüm halen aynı görünüyor. Dosya seçip ekle kısmından yaptığımda modemle bağlantı tamamen gidiyor, modemi kapatıp açınca internet geliyor fakat yine güncelleme olmuyor. Oyunlarda lag oluyor. Nasıl halledebilirim?
Konu ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Dosya Ekleri

• air1.png
    air1.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 104
  • air5650.jpg
    air5650.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
İyi marka iyi cihaz Broadcom yongalı Türkiye altyapısına uygun bence, Wi-Fi'si güzel diye okudum.Maksat wifi ise bence alınır. Tabii ama yorumlarda bazı özelliklerin makaslı olduğunu söyleyenler de var tam bilemiyorum. 5Hz bandında bir şey arıyorsan yazılım destekli Keenetic sersinden bir şey de seçebilirsin o meditek chipset ama yeni cihazların hepsi bu yongayı kullanıyor. Yazılım her ay yaklaşık alıyor ve yazılımda ne varsa çalışıyor az fiyat farkı var tabii ekonomide uzaya çıktığımız için. Bunu Tenda'da yapamayabilirsin.Bence donanım kadar yazılımda önemli Hayırlı olsun şimdiden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı