Airties Modeme 2 adet 8 bilgisayarlı dağıtıcı bağlayınca hız düşmesi

advısory

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. İnternet kafemde TL-link marka modemimin bozulmasıyla 4 portlu yeni bir airtes marka modem kurdum. Modeme 2 adet 8 bilgisayarlı dağıtıcı ve ana makine bağlı. Şu anda internet hızım aşırı derecede düşmüş durumda. 4 portlu küçük bir dağıtıcıyı modeme, 2 adet 24 lük dağıtıcıyı da 4 portlu dağıtıcıya bağladım ve internet hızım normale döndü sayılır. Fakat 4 porlu modemle çok fazla köprülemeyle beraber hız düşüşü yaşanacağı için dağıtıcıları direk modeme bağlı olarak kullanmak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir dağıtıcı alıp denedim bir değişiklik olmadı ve sorunum halâ devam ediyor. Bu sayede 2 dağıtıcı cihazımında arızalı olmadığına emin oldum.
Önerdiğin cihaza gelirsek, fiyatı ve çok girişli olması sebebiyle az bilgisayarlı internet kafeler için çok mantıklı bir cihaz olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı