Airties RT-204 Wireleess sorunu

mkeshnoda

Kilopat
Laptop ile modeme bağlanıyorum fakat 10 saniye sonra bağlantı gidiyor. Bu sorunu araştırdım internette bir kaç kişide daha var aynı sorun.
Tekrar bağlanmak için modemi kapatıp açmak gerekiyor. Başka çözüm yolu yok.

802.11b/g modunda. Frimware'yi güncelleyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Şu an linkten kontrol ediyorumda güncel sanırım modemim http://www.airties.com/product-details.asp?pn=RT-204&s=5&ci=1&dil=tr Arayüz :
Yazılım Sürüm Bilgisi
Firmware Sürümü:1.0.0.4

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir durum var. İnternet sitesinde 1-V3 SmileAdsl 1.0.0.4 2-V3 1.0.0.5 var.
Modemimin üzerinde Smile işareti var diye ben bunu Smile saydım ama :D Çünkü modemin arayüzünde kullanıcı adı da Smile idi.

802.11n modu yok maalesef. 1-802.11g 2-802.11b 3-802.11b/g modları var. Modemin altında RT-204 V3 demiş Smile dememiş. Sanırım 1.0.0.5'e yükseltebilirim?

TTNET kullanıyorum ama bunu amcam almıştı onundu yani. Benim modemim bozulunca bunu bana verdi. Muhtemelen Smile idi ama. Çünkü internetim gittiginde TTNET'i aradım ve ip alamadıklarını söylemişlerdi bana. Modemin arayüzünde internet kullanıcı adında Smile yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı