Airties rt20 Modem Wlan(wifi) isigi yanmiyor

Berk18

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar airties rt205 modem kullaniyorum. Evde bir gun elektrikler gitti ve o gunden beri modemimizin wifi isigi yanmiyor... Modem kurulumu yaptik kabloyla internete girebiliyorum ancak wifi isigi bir turlu yanmiyor... Modem aryuzune girerken cok zorlaniyor cok gec yukleniyor ve kablosuz wifi ayarlari kismi ayarlarini kaydediyor ama wifi sifreleme ayalari kapali duruma geliyor ayarlari kaydetmemize ragmen ayarlar eski haline geliyor... Ayrica wifi acik konumda isaretli ama yine de wifi isigi yok bir turlu duzelmedi kafayi yemek uzereyim. Teknik destek aradim hersey yapildi bizim Tarafimizdan sorun gorunmuyor diyolar sorun nedir arkadaslar?

Modemin arkasinda wifi tusu yok. Teknik destekten adamda soylemisti bunu ama acma kapama ve reset tusu var sadece... Modemde mi sikinti acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi çalışıyorsa ve yanmıyorsa,elektrikler kesilince led yanmış olabilir. Eğer led de, WiFi da çalışmıyorsa WiFi yongası arızalanmış olabilir.

Wifi çalışıyorsa ve yanmıyorsa,elektrikler kesilince led yanmış olabilir. Eğer led de, WiFi da çalışmıyorsa WiFi yongası arızalanmış olabilir.
Cevabin icin tesekkur ederim airties rt 204 modem buldum onu taktim wifi isigi falan yandi. Suan sorunsuz giriyorum kurulumda yaptim. Elektrik gidince modemde bi sikinti oldu sanirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı