AIrucs adındaki uygulama ne işe yarar?

selorr

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32 gb
SSD veya HDD modeli
DDR5
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
intel core i5
Görev Yöneticisi'nde başında AI kelimesi geçen uygulamalar var ve bunun ne olduğunu bilmiyorum. 32 GB RAM'im var PC ve oyunları çok kastırıyor bunu yazarken bile kapanmadığı sürece kasıyor.

Görev Yöneticisi'nde başında AI kelimesi geçen uygulamalar var ve bunun ne olduğunu bilmiyorum. 32 GB RAM'im var PC ve oyunları çok kastırıyor bunu yazarken bile kapanmadığı sürece kasıyor.

Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Reis şöyle bir şey var bazen açılıyor bazen kapanıyor ama 5dk da bir açılıyor daha bunu yazmadan önce kapattım. Hatta zaman zaman 2000 MB filan kullanıyor. Fakat elimde şunlar var. Böyle 3-4 tane uygulama var.

1711731870344.png

1711731844083.png

Reis şöyle bir şey var bazen açılıyor bazen kapanıyor ama 5dk da bir açılıyor daha bunu yazmadan önce kapattım. Hatta zaman zaman 2000 MB filan kullanıyor. Fakat elimde şunlar var. Böyle 3-4 tane uygulama var.

Eki Görüntüle 2153703

Eki Görüntüle 2153702
İnternete baya baktım ama böyle bir uygulama bulamadım. Sağ tıklayıp dosya konumunu açıp neresi olduğunu söyler misin?

Kaspersky yükleyip bir tarama yaptırır mısın bilgisayara? Virüs gibi ama virüs değil gibi de tam anlayamadım. İnternette bununla alakalı hiçbir sonuç çıkmıyor.

Reis Avast zaten sürekli AI ile başlayan şeyler çıkarıyordu karantinaya alındı diye deneyeceğim şimdi.

Avast'ın kendisi zaten virüs gibi bir şey. Acilen sil Avast'ı ardından Kaspersky kur.

Kaspersky Free kurarken uyumsuz uygulama diyor McAfee ve Avast (McAfee kullanmama rağmen) sonra siliyor yeniden başlat diyor yeniden başlatınca bir şey olmuyor.

Kaspersky Free kurarken uyumsuz uygulama diyor McAfee ve Avast (McAfee kullanmama rağmen) sonra siliyor yeniden başlat diyor yeniden başlatınca bir şey olmuyor.
Hocam önce hepsini sil ardından Malwarebytes indir. Malwarebytes ile tam tarama yaptır. İşin bitince Malwarebytes'ı silip Eset veya Kaspersky kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı