Aiyingyong "unable to arshive error" sorunu

Ali Oran

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows Phone'da Aiyingyong kullanarak unlock yapmak istiyorum. Programı açıp telefonu bağladığım zaman Aiyingyong arayüzüne loading ekranı geliyor ve %100 olunca "unable to arshive error" yazıyor.
  • *Telefonumun ekranı açık
  • *Aygıt yöneticisinde problem yok
  • *Program Güncel
  • *İşletim sistemi Windows 8.1 Pro (Windows 7'de de aynı hata var)

Başka ne gerekiyor, neden hata veriyor? Başka telefonda ve PC'de de aynı sorun var, acaba bir eklenti veya yazılım mı lazım? Yardımcı olur musunuz? Daha önce yapmıştım ama o zaman nasıl yaptım hatasız, şimdi aklıma gelmiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya boş laf yapalar değil yardımcı olabilecek kabiliyette olanlar yorum yazsın.Evet unlock yaptığıma değiyor windows phone mağazası yeni yeni gelişmeye başladığı için programlar kalitelide olsa pahalı neden para vereyim ki ayrıca aiyingyoung global uygulamalar içeriyor mağazada olmayan bir ton uygulama var ve ben bu uygulamaları kullanabiliyorum ayrıca çok bilmişlik yapma zaten cihazımın garantisi yok buraya mesaj yazmak için,mesaj yazmayın!

Üslübumu Düzeltemem ! Durup dururken ukalalığa gelemem geliştirici olmanın tadı başka çok biliyomuş gibi yaptığına değiyormu bari diyor...

Buraya boş laf yapalar değil yardımcı olabilecek kabiliyette olanlar yorum yazsın.Evet unlock yaptığıma değiyor windows phone mağazası yeni yeni gelişmeye başladığı için programlar kalitelide olsa pahalı neden para vereyim ki ayrıca aiyingyoung global uygulamalar içeriyor mağazada olmayan bir ton uygulama var ve ben bu uygulamaları kullanabiliyorum ayrıca çok bilmişlik yapma zaten cihazımın garantisi yok buraya mesaj yazmak için,mesaj yazmayın!
Açıkçası artılarını sorarken ukalalık yapmak değildi amacım ama üslubunuzu düzeltmezseniz bende konuşabilirim.

Merhaba, konunun üzerinden baya vakit geçmiş fakat Google' de "aiyingyong hata ve çözümü" diye arattığım zaman arama sonuçlarında ilk bu konu çıkıyor ve bu yüzden çözümü buraya yazmaya karar verdim.. zaten bende bunu yazmadan bi kaç saat önce aynı hatayla karşılaşıyodum fakat daha önceden de bu işlerle biraz haşır neşir olduğum için çözümü bulmak pek zor olmadı ..

Velhasılkelam çözüm çok basit bu hata tahminimce V4.4 üzeri sürümlerde ortaya çıkıyo.. Bu yüzden Googleden Aiyingyong V4.2 veya V4.4 (benim tavsiyem v4.4) indirip yüklerseniz sorun ortadan kalkacaktır.. Dikkat etmeniz konu iste kurulumdan sonra program açıldığında ekrana bi kutu içinde yazı gelicek onun altındaki butona bastıktan sonra (BURAYA DİKKAT) ekrana dolmaya başlayan bi ibre çıkıcak.. Bunu direk altındaki butona basarak iptal edin çünkü bunun sebebi program v4.4 olduğu için ve yeni sürüm mevcut olduğu için programın en son sürüme yükseltmesi için olan indirmedir. Eğer iptal etmezseniz program kendini en son sürüm olan yani V4.8.1 e yükselticek ve sonra tekrar hatayı alıcaksınız.. O yüzden bunu iptal edip telefonunuzun üzerine kayıtlı olduğu e postayla giriş yaparak telefonunuzu Unlock edebilirsiniz.. Ve telefonunuzun kilit ekranı açık olduğunu ve WiFi Ağına bağlı olduğundan da emin olun..

Söyliceklerim bu kadar takılıp çözemediğiniz bi konu olursa bana facebook.com/ouz.vatan linkinden ulaşabilirsiniz..
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı