Aizen Z18 vs Turbox ATM910075

İkisi de çöp hocam, lütfen almayın bu ikisini.
Bütçe söyleyin sistem tavsiyesi yapalım.

İkisinden de uzak durun, sistem toplama önerisi için konu açın, yardımcı olunur.

Yine hiçbiri!
Ben sana mis gibi 4650G toplarım.
Konu açıp etiketlemen yeterli.

Hocam gerçekten aynı paraya 2 kat daha performanslı sistemler var.

3200G/3400G'li bir sistem toplanılabilir o fiyata. Bilgisayarda olsaydım öneride bulunabilirdim.

Arkadaşlar dediğinizi yaptım 5klık sistem önerileri diye konu açtım en fazla GTX 750 Ti'li sistem alabileceğimi söylüyorlar fakat buradaki sistem GTX 750 Ti'ye göre neredeyse aynı (oyun performansı olarak) siz bir şeyler önerir misiniz?

GT 1030 ve DDR3 bir sistem yerine mis gibi APU DDR4 sistem toplanır turboxa bulaşmayın.

Önerir misiniz?

Bahsettiğim sistemlerden daha iyi bir sistem en fazla 5000 TL'ye önerir misiniz?

/* İncehesap veya itopya indirimlerinden RAM */

Ve piyasadan 1000 lira civarına bi' ekran kartı bulmanız gerekiyor. Bu şartlarda olabilecek seçeneklerden biri sadece.

/* İncehesap veya İtopya indirimlerinden RAM */

Ve piyasadan 1000 lira civarına bi' ekran kartı bulmanız gerekiyor. Bu şartlarda olabilecek seçeneklerden biri sadece.

Bahsettiğiniz sistem 4300 TL civarı tutuyor yaklaşık benim bahsettiğim RX 550'li sistem ise monitör ekran klavye vs. dahil 4400TL GT 1030 ile de RX 550 arasında neredeyse hissedilmeyecek kadar fark var benim dediğim daha karlı olmuyor mu?
2. el gtx 750 Ti daha iyi olur.
Bu sistemi önerir misiniz peki.

Bahsettiğiniz sistem 4300 TL civarı tutuyor yaklaşık benim bahsettiğim RX 550'li sistem ise monitör ekran klavye vs. dahil 4400TL GT 1030 ile de RX 550 arasında neredeyse hissedilmeyecek kadar fark var benim dediğim daha karlı olmuyor mu?

Bu sistemi önerir misiniz peki.
Ürünün stoğu yok .

Peki bu civarlar iyi mi sizce.
Stok olmadığı için fiyatı 2900 tl gözükmekte ve kasa +psu su kötü . Benim kendi sistem önerim :

benim bahsettiğim RX 550'li sistem ise monitör ekran klavye vs. dahil 4400TL GT 1030 ile de RX 550 arasında neredeyse hissedilmeyecek kadar fark var benim dediğim daha karlı olmuyor mu?
Benim bahsettiğim dediğiniz sistem konu başlığındaki Turbox/Aizen çöpleri mi?
Eski nesil, güncelleme bile yapılamayacak sistemlerden uzak durun.
Hazır sistemlerde de güç kaynağı çok iyi olmasa bile bu ürün var.
1621174368513.png

Bu özelleştirmelerle 4300 liraya denk geliyor. Tercih edilebilir.

Son düzenleme:
Benim bahsettiğim dediğiniz sistem konu başlığındaki Turbox/Aizen çöpleri mi?
Eski nesil, güncelleme bile yapılamayacak sistemlerden uzak durun.
Hazır sistemlerde de güç kaynağı çok iyi olmasa bile bu ürün var.
Eki Görüntüle 1026196
Bu özelleştirmelerle 4300 liraya denk geliyor. Tercih edilebilir.

RX 560'lı kaç lira oluyor ve 1 tane 8'lik RAM ile.

Stok olmadığı için fiyatı 2900 TL gözükmekte ve kasa +PSU'su kötü. Benim kendi sistem önerim:

Ekran kartını bundan alsak RX 550'den ne kadar iyi olur acaba? Veya 560'tan iyi olur mu? Bu sistemde güzelmiş.

Geri
Yukarı