Ajan fiyatları artar mı?

DYIDGA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. CS 2 çıkması ile birlikte fiyatlar artı kasa ajan falan bayağı fiyatlar artı. Ben.
"Çift dikiş" mccoy | usaf tacp ajanını aldım ortalama fiyat 106-112 falan fiyat değişiyor. Bu fiyat daha ne kadar artabilir veya artar mı?

Artabilir, aynı ülkemiz gibi Steam'de pazar kısmı bir anda yükselebiliyor :)
Cs2 çok ses getiren bir oyun ve şu anda çok sayıda oyuncuya ulaşmış durumda. Valorant gibi oyunları bırakıp Cs2'ye gelmeye başladı oyuncular. Elinde değerli bir item var ise biraz daha bekleyip satabilirsin.
Yada bir anda zarar edebilirsin. Çünkü '' Valve skinleri klonluyor! '' gibi bir haber duymuştum, eğer bu gerçek olursa skinlerin değeri bir hayli azalır.

Benim listemde olan 1-2 ajan var öyle aman aman çok değişmemiş fiyatları. Sadece pazarda sayıları azaldıkça haliyle fiyatlar yavaş yavaş artıyor.

Yani benim ajanda çok artmıyor ama benim ajan 102 TL di ama birisi 80 TL koydu bende hemen aldım yani şu an kardayım ama benim tahminim yükselecek dün ajan fiyatı 107 TL di bugün baktım 116 TL daha yükselir büyük ihtimalle bence.

Artabilir, aynı ülkemiz gibi Steam'de pazar kısmı bir anda yükselebiliyor :)
CS2 çok ses getiren bir oyun ve şu anda çok sayıda oyuncuya ulaşmış durumda. Valorant gibi oyunları bırakıp CS2'ye gelmeye başladı oyuncular. Elinde değerli bir item var ise biraz daha bekleyip satabilirsin.
Ya da bir anda zarar edebilirsin. Çünkü " Valve skinleri klonluyor! " gibi bir haber duymuştum, eğer bu gerçek olursa skinlerin değeri bir hayli azalır.

Senin dediğinde maktıklı aslında.

Bence artar. 2 ay önce CT için aldığım ajan CS2 çıkınca 20 TL zamlanmış.

Bencede Artarda artmıyabilirde yani benim ajan 106 TL'den düşmez gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı